3:3
2:2
0:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SOKOLI Pardubice 7:8p
1. Petr Majer, 17. Daniel Eremiáš, 23. Ondřej Vošta, 26. Mikuláš Komárek, 35. Petr Majer, 41. Petr Majer, 50. Daniel Eremiáš - 13. Jan Savický, 18. Petr Černý, 31. Přemek Pakosta, 39. Lukáš Kučera, 40. Jan Savický, 44. Lukáš Kučera, 48. Ivo Teichman, 61. Lukáš Prix; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 9 - Martin Haleš 12, Matěj Denemark 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 0:1;
65:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:21
60:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #47 Adam Šmíd (7:8).
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrává tým hostů.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
58:57
Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:57
Chodov už bude hrát do konce třetí třetiny ve čtyřech.
58:33
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #21 Ivo Teichman.
58:33
Ivo Teichman promarnil šanci dostat Pardubice do vedení.
57:26
Zatím to vypadá na prodloužení.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:03
Ondrušek blokuje střelu Teichmana a Chodov úspěšně ubránil oslabení.
50:58
Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
50:58
Pardubice si zahrají první přesilovku v tomto zápase.
49:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #21 Marek Vávra (7:7).
49:14
Daniel Eremiáš si připisuje hattrick a vyrovnává skóre.
48:59
Martinovi Halešovi musela být zavolána záchranka. Přejeme mu brzké zotavení.
47:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #67 Jakub Burian (6:7).
47:36
Perfektně provedená standartka a Pardubice se dostávají do vedení.
46:35
Šmídova střela končí za mantinelem.
43:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (6:6).
43:42
Druhý gól Lukáše Kučery, který opět dorovnává skóre.
42:45
Šmídovi dneska míček jenom skáče. Neproměnil šanci ani v brejku.
40:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #65 Jiří Bauer (6:5).
40:29
Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:29
Pěkný gól Petra Majera. Zároveň byl na druhé straně vyloučen Patrik Petr za nesportovní chování.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #82 Michael Smola (5:5).
39:11
Pardubice opět dorovnávají skóre.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #10 Patrik Petr (5:4).
38:06
Krásnou šibenici střílí Lukáš Kučera.
37:30
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
37:30
Šmídovi se nepovedla kliška, a tak tresné stříldení neproměnil.
34:48
Balatka chtěl pokračovat ve své gymnastické sestavě, ale tím, že nefiguruje v přesilovkové lajně mu jeho trenér tuto příležitost neumožnil.
34:47
Pardubice vystřídaly golmana. Nastupuje Matěj Denemark.
34:46
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice
34:46
Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
34:46
Po srážce několika hráčů na brankovišti hostů jsou Skřivánek a Haleš v péči zdravotníka.
34:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #95 Michal Podhráský (5:3).
34:11
Petr Majer využívá přesilovku aa Chodov vede 5:3.
32:26
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:26
Vojtěch Klein si asi přál další Balatkovy kotrmelce, ale přehnal to a půjde si na dvě minuty sednout.
30:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #48 Lukáš Prix (4:3).
29:33
Adam Balatka dělá kotrmelce na brankovišti soupeře - gymnastická komise uděluje plný počet bodů.
28:10
Daniel Maxa osedlal Savického. Chodov z toho však netěží.
25:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:2).
25:46
Mikuláš Komárek dává gól zkušeně do šibenice.
22:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (3:2).
22:11
Nádherný výjezd Ondřeje Vošty a je z toho další gól.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #83 David Žáček (2:2).
17:31
Přečíslení dva na jednoho a Pardubice srovnávají skóre.
16:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (2:1).
16:29
Doslova v poslední sekundě, Daniel Eremiáš využívá přesilovku a dostává Chodov do vedení.
14:30
Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
14:30
Chodov si zahraje přesilovku.
12:32
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #67 Jakub Burian (1:1).
12:32
Jakub Burian nejdříve blokuje standartku Chodova, poté náhrává Janu Savickému, a ten dává první gól Pardubic.
09:29
Lukáš Slabý zkusil dorážet, ale míček odskočil mimo chodovskou branku.
06:20
Maxa na Voštu, Vošta na Ondruška, ale tomu střela nesedla.
05:02
Daniel Eremiáš blokuje standartku Pardubic.
04:12
Pardubičtí obránci teď dlouho drží míček a nedaří se jim propracovat se do nějaké akce.
02:01
Pardubice se dostaly do první akce, ale Slunéčko tuto šanci zastavuje.
00:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #19 Radim Slunečko (1:0).
00:15
Chodov dává z první akce první gól utkání. Daniel Eremiáš přesně dorážel.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Patrik Petr, Lukáš Prix, Přemek Pakosta, Lukáš Kučera, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Radim Slunečko, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer