2:0
1:1
0:1

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5p
18. Šimon Vavroušek, 38. Marek Hozman, 39. Jakub Lisa, 49. Marek Hozman - 10. Lukáš Pobořil, 11. Matěj Sedláček, 18. Daniel Chatrný, 45. Martin Stibor, 61. Martin Stibor; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Týc 18, Tomáš Jurco 2 - Patrik Antoniazi 29; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Opět utkání, které splňovalo velmi slušné parametry. Máme pořád na čem pracovat. Do play-off budeme připraveni :) Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
Zápas splnil naše očekávání, Tatran na nás vlítnul, ale my jsme byli připraveni, výborná 1.třetina, kdy jsme domácí přehrávali při presu a dávali goly, zbytek zápasu Tatran musel upravit obranu a to nám dělalo problémy ve hře na míčku a nebyli jsme důrazní v předbrankovém prostoru. Domácí toho využili a zápas skončil tak, jak skončil, vyhrál štastnější. Díky všem za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 0:3
60:58
60:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (4:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:59
Vyloučen hráč #92 Matěj Čelakovský družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:50
Se sirénou oznamující konec třetí třetiny vyslal Čelakovský střelu, rozhodčí ji ocenili jako nadbytečnou a po uplynutí času, proto Čelakovský dostal dvě minuty za nesportovní chování. Velké emoce na straně domácích.
59:15
Po faulu standardk hostí na útočné polovině.
57:15
Hlasatel ohlásil poslední tři minuty třetí třetiny.
56:13
Hozman zisk na útočné polovině, jenže opět střela do bloku. Domácí jich mají již skoro 30.
52:00
Chvíli divočina, chvíli výletní tempo, ani jeden tým nechce udělat chybu v této části utkání.
48:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #6 Michal Malhocký (4:4).
47:28
Vavroušek pouze do bloku.
47:27
Malá domů v podání hostů. Zajímavá standardka pro domácí.
45:04
Utkání začíná být více a více emotivní a bojovné.
44:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:4).
42:46
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
42:46
Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
42:46
Menší neshoda na hřišti. Oba hráči si jdou odpočnout na trestnou.
41:52
Jurco dnes podruhé bezchybný v trestném střílení.
41:51
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #45 Daniel Chatrný.
39:14
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:14
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Jakub Lisa, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:3).
38:58
Druhá dorážka Lišáka již přetavena do jeho prvního gólu v dresu juniorů.
37:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (2:3).
37:39
Hozman po gólovém zisku nakempromisně dvacet nad led na zadní tyč. Máme sníženo.
36:31
Pěkná standardka domácích, Hozman však míjí bránu.
36:03
Na hřišti se neděje nic zajímavého. Ostrava vyčkává na brejky, domácí sestřelují převážně bloky.
30:58
Domácí také přečkali oslabení bez obdržené branky.
28:51
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:28
Hozman získal míček na polovině soupeře a z otočky zakončoval. Brankář hostí dlaní reflexivně vyráží.
26:46
Domácí nevyužili ani přesilovku 5na4. Hosté v plném počtu.
25:41
DOmácí nevyužili přesilovku 5na3. Hozmana vychytal Antoniazi.
24:46
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
24:08
Hozman ve dvou gólovkách, jednou do brankáře, jednou do bloku.
23:24
Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:04
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #72 Šimon Vavroušek.
23:04
Antoniazi využil svoji výšku, natáhl se po brankové čáře a konečkam prstů vytěsnil forhandovou kličku Vavrouška.
21:27
Hosté v plném počtu. Domácí nevystřelili na brankáře během přesilovky.
20:30
Domácí v přesilovce zatím bez střely na bránu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:11
20:00
19:27
Vyloučen hráč #14 Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
17:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #5 Marek Hozman (1:3).
17:35
Vavroušek doráží střelu Hozmana z hrany malého brankoviště a domácí snižují.
17:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný bez asistence (0:3).
17:28
Střela kousek za půlící čárou prošel Týcovi mezi nohama.
14:42
Tatran se snaží postupnou rozehrávkou ohrožovat bránu hostí, to Ostrava hrozí z rychlých brejků.
10:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #76 Martin Stibor (0:2).
10:45
Hosté proměňují přečíslení 2na1 střelou do prázdné brány.
09:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #76 Martin Stibor (0:1).
09:24
Týc nezkrotil první střelu od mantinelu a z dorážky na malém brnakovišti poprvé inkasuje.
06:20
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #85 Lukáš Pobořil.
05:43
Dva úspěšné bloky domácího týmu. Týc zatím moc práce nemá.
03:58
Antoniazi chytá jednoruč střelu Pluhaře.
02:36
Čelakovský z úhlu a ještě backhandem pohladil svou střelou břicho hostujícího brankáře.
00:31
Chatrný a vzápětí Švarc první střely. Oba brankáři bezchybní.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Jan Chmelař, Lukáš Pobořil, Martin Stibor, Matěj Sedláček
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Jakub Pluhař, Marek Hozman, Šimon Vavroušek, Michal Malhocký, Vojtěch Panuška
00:00
Vážení čtenáři, vítejte prostřednictví textového online přenosu na utkání 16. kola CE soutěže juniorů, ve kterém se proti sobě postaví hráči domácího PSN Tatran Střešovice a hostujího FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Tatran se nachází na druhém místě průběžné tabulky a má na svém kontě 32 bodů. Ostrava se drží hned za domácím týmem, tedy na místě třetím a má na svém kontě prozatím 31 bodů. Jedná se tedy o přímý souboj o průběžné druhé místo v nejvyšší juniorské lize. Tatran včera po velmi těžkém utkání ztratil vítězství nad lídrem z Vítkovic poměrem 4:5pn, zatímco Ostrava otočila duela s BLACK ANGELS a připsala si vítězství 12:8.