1:2
3:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:7
12. Jáchym Eliáš, 29. Marek Zapletal, 46. Antonín Valíček, 51. Marek Zapletal, 56. Martin Umlášek - 1. Antonín Votava, 4. Antonín Votava, 21. Antonín Votava, 38. Lukáš Kafka, 42. Martin Škorpa, 45. Lukáš Kafka, 60. Lukáš Kafka; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Radek Korba 31 - Josef Šedivý 24; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:3;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Je super, že jsme hráli až do konce zápasu o body, kluci odvedli spoustu dobré práce podpořené výborným brankářem. Jsem rád, za postupné zlepšování florbalového projevu při hře na míčku. Škoda gólů z nepozornosti obdržených při volných úderech soupeře. Za tento víkend zaslouží všichni hráči pochvalu. Soupeři díky za dobré utkání.
Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér):
Kdybychom dnes proměnili alespoň třetinu jasných šancí, nemuseli jsme se až do konce strachovat o výsledek. Každopádně jsme velice rádi za 3 velmi cenné body. Pochvala i pro hostujícího brankáře, který dnes Hattrick opravdu dost podržel. Čeká nás další poctivá práce v tréninku, tak, abychom koncovku vyladili do klíčových částí sezóny. Jsem zároveň velice rád, že nám dnes zafungovaly standardní situace, které si kluci sami připravili. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:12
60:00
59:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka bez asistence (5:7).
56:39
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #97 Marek Zapletal (5:6).
55:42
Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
50:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #16 Jáchym Eliáš (4:6).
48:10
Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
45:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #10 Martin Umlášek (3:6).
44:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #65 Matěj Kolář (2:6).
41:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #35 Marek Matoušek (2:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:17
40:00
37:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (2:4).
28:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #31 Michal Malec (2:3).
20:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #48 Lukáš Kafka (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:33
Vyloučen hráč #24 Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:2).
06:22
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #15 Jakub Vařecha.
03:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #85 Jakub Dufek (0:2).
00:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Adam Pospíchal, Antonín Votava, Jakub Dufek, David Horký, Tomáš Josefovič
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jakub Vařecha, Michal Horák, Marek Zapletal, Michal Malec, Jáchym Eliáš