4:0
5:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 14:0
2. Karolína Stůjová, 3. Kateřina Seemannová, 7. Kateřina Seemannová, 14. Barbora Břešťálová, 20. Nikola Hermannová, 28. Lucie Romančáková, 29. Lucie Želízková, 30. Barbora Břešťálová, 35. Kateřina Vachudová, 56. Kateřina Seemannová, 57. Mayya Lytorova, 58. Veronika Kopecká, 59. Lucie Želízková, 60. Karolína Stůjová; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2 + Kateřina Vachudová 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 12 - Jana Prátová 32; po třetinách: 5:0, 4:0, 5:0;
60:00
Střely ve 3. části: 19:4
60:00
59:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #87 Lucie Romančáková (14:0).
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #15 Vendula Beránková (13:0).
58:33
Využitá přesilová hra Tatranu
58:04
Vyloučen hráč #74 Kristýna Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
58:01
Gólmaka hostí zachytila několik střel
57:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (12:0).
56:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Mayya Lytorova, asistoval #7 Simona Korbelářová (11:0).
55:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (10:0).
45:48
Vyloučen hráč #15 Vendula Beránková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová, asistoval #11 Karolína Stůjová (9:0).
31:26
Hosté se dostaly až před branku domcích, ale střela končí mimo
30:31
Tatran po gólu vyhrál buly a útočí na branku soupeřů
29:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (8:0).
28:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (7:0).
27:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #87 Lucie Romančáková, asistoval #24 Mariana Býčková (6:0).
19:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (5:0).
13:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #51 Radka Korbelářová (4:0).
08:59
Vyloučen hráč #22 Kateřina Vachudová družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za sekání.
08:59
Vyloučení hhráčky z Tatranu
06:30
Hosté se tlačí do brány, ale zatím bez gólu
06:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #94 Michaela Mechlová (3:0).
05:26
PSN Tatran Střešovice napadá branku soupeře.
02:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:0).
01:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Eliška Hroudná, Ema Brucháčková, Adéla Mikšlová, Liliana Bolfová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová