1:1
3:4
- : -

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6
23. Robert Košir, 43. Lukáš Ujhelyi, 51. Lukáš Ujhelyi, 59. Mikuláš Krbec - 20. Adam Delong, 37. Martin Gattnar, 42. Adam Zubek, 46. Jiří Besta, 52. Marek Matejčík, 60. Matyáš Šindler; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 642; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:4;
59:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #18 Ondřej Sidunov (4:6).
59:02
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (4:5).
57:44
Sparta to zkouší bez brankáře a hned málem inkasovala.
57:40
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:44
Delongova střela tahem byla zneškodněna Benešem.
55:00
Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
55:00
Vítkovice si zahrají první přesilovou hru.
53:58
Ujhelyi narýsoval přihrávku Zouzalovi, ale ten trefuje pouze brankáře Součka.
51:58
R. Gattnar ze standartky po nedovoleným vrážením trefuje pouze dobře postavený blok ze tří hráčů.
51:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (3:5).
50:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:4).
50:01
úplně stejná kombinace jako v minulé přesilové hře a sparta opět snižuje na rozdíl jednoho gólu.
48:24
Zouzal trefuje masku Součka.
48:07
Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
47:15
Kolstrunk střílel pouze do bloku.
46:36
Oba týmy hrají v plném počtu.
45:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #86 Marek Matejčík (2:4).
45:18
Matejčík až moc dlouho přemýšlel co udělá s míčkem a nakonec o něj přišel.
44:34
Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
44:34
Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
43:58
Beneš včas zakročil levou nohou a zachránil svůj tým od další inkasované branky.
42:40
42:40
Krásná kombinace v přesilové hře a Sparta snižuje na 2:3.
42:22
Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
41:25
Sidunov se prosmýkl kolem dvou hráčů Sparty, ale střela skončila na brankáři.
41:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek bez asistence (1:3).
40:33
Chyba v o braně Vítkovic, ale Ujhelyi ji nevyužil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Vítkovice.
36:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #88 Jiří Besta (1:2).
36:16
Kolstrunk střílel a Součkovi prolítl míček mezi nohama, ale branka z toho není.
34:29
Beneš dokázal vychytat přečíslení 2  na 1.
32:51
Matejčík dopravil míček do branky, ale míček doťukl do branky nohou a branka nemůže platit.
29:34
Rychlá útočná akce Vítkovic, končí však těsně vedle pravé tyčky Beneše.
28:17
Proběhla menší rozmíška mezi hráči Sparty a Vítkovic, ale vše je uhašeno.
26:48
Vítkovicím po inkasované brance odpadl jejich tlak z první třetiny.
22:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:1).
22:38
Kolstrunk chyboval při rozehrávce, ale spoluhráči dobře zareagovali a situaci zvádli.
20:58
Matejčík shodil branku Beneše, ale hraje se dál.
20:03
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:53
Vítkovice už jenom v klidu drží míček na čepelích.
19:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:16
Vítkovická akce skončila na hráčích Sparty.
14:59
Hubálek měl dobrou příležitost skórovat, ale do cesty mu vběhl Radim Křenek.
12:09
Souček si připisuje další zákrok, když obrana Vítkovic dala dost prostoru sparťanskému útoku.
11:15
Krbcův výběh a následná střela neměla moc velký úspěch.
10:29
Komerční přestávka a po pauze bude rozehrávat Sparta.
09:13
Souček vyrazil střelu před sebe a následně ho skolil hráč Sparty a Vítkovice budou na míčku.
07:15
Pruner u mantinelu zkusil vystřelil, ale střela šla mimo tři tyče.
05:37
Sparta se dostává po delším intervalu na míček a nechce ho zbytečně ztratit.
03:42
Gattnar zkusil vystřelit, ale cíl netrefil.
03:00
Na míčku jsou převážně Vítkovice a kombinují zatím pouze na své polovině hřiště.
01:21
Vítkovice zatím bezchybný na míčku a drží ho bezpečně na hokejkách.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Marek Matejčík, Ondřej Vítovec
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec