0:3
2:0
- : -

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 4:3pn
2. Martin Peřina, 39. Bruno Jan Pazderka, 40. Kryštof Paštěka, N Kryštof Paštěka - 16. Jakub Hybš, 23. Jakub Hybš, 26. Hynek Hák; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Michal Štěpánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kupka ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #50 Kryštof Paštěka a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #44 Jakub Hybš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #75 Jan Penkert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #29 Tomáš Dofek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #75 Jan Penkert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #68 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #29 Tomáš Dofek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #23 Samuel Kubů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #20 Vítězslav Šádek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:29
Timeout FK Slovan J.Hradec
44:29
Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
43:05
Timeout 1. FbK Tábor
39:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #75 Jan Penkert (3:3).
38:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #9 Karel Červenka (2:3).
30:00
30:00
25:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #50 Hynek Hák, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:3).
22:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:2).
15:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš bez asistence (1:1).
15:00
15:00
01:51
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #89 Martin Peřina, asistoval #53 Jan Kobliha (1:0).