1:2
6:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Ústí 10:5
2. Jan Poncar, 5. Jiří Dědič, 9. Matyáš Kouba, 29. Jakub Niček, 42. Adam Severin, 47. Matyáš Kouba, 56. Jan Poncar, 58. Jan Poncar, 58. Adam Severin, 60. Matyáš Kouba - 34. Jan Dobosz, 39. Jan Sattler, 42. Jan Dobosz, 50. Adam Závěrka, 57. Filip Šedivý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Lukáš Teska; vyloučení: 4:6 + Adam Závěrka 5 + Filip Šedivý OS; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Hanousek 34 - Lukáš Landa 13, Vojtěch Pražák 26; po třetinách: 3:0, 1:2, 6:3;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
V první třetině jsme využili šance a šli do vedení, Ústí nás ale dál trápilo a hra byl vyrovnaná. Zhruba od polovinu zápasu si někteří hráči hostů na nás začali vybíjet vztek z toho, že jim to nejde a začali praktikovat spíše bojový sport, což vyvrcholilo v samotném závěru utkání. Jsme rádi za 3 body, ale ještě víc za to, že se nikdo nezranil.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes jsme odehráli dobře pouze druhou třetinu utkání, kde jsme se dokázali dostat zpět do zápasu, ale bohužel nás sráželi vyloučení ve třetí třetině a bohužel odjíždíme bez bodů..
60:00
Střely ve 3. části: 18:12
60:00
59:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #4 Tomáš Drobiš (10:5).
59:39
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
59:24
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
59:24
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
59:24
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí - osobní trest.
57:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (9:5).
57:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #32 Karel Uhlíř (8:5).
56:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý, asistoval #63 Jan Dobosz (7:5).
56:38
Vyloučen hráč #88 Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
55:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #98 Jakub Niček (7:4).
52:20
Drobiš přečetl velmi dobře soupeřovo přihrávku.A poté vybojoval výhodu na soupeřovo obranné polovině.
49:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #66 Štěpán Malý (6:4).
47:57
Na hřišti je vidět,že ze soupeře stříkájí emoce.Jen zápas je zbytečně vyhrocený z mojí strany jako zapisovatel.
46:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (6:3).
46:34
Zápas je velice emotivní.
45:52
Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:44
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:49
Drobiš promáchl hokejkou a míček se odrazil do rohu,kde následně byl atackován Fišer,ale hra běží bez vyloučení.
43:03
Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
43:03
Po menším peskovaní a kecání na ústecké straně mají Štíři přesilovou hru.
42:34
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #79 Matyáš Kouba.
42:34
Po signalizovaném trestném střílení se Matyáš Kouba neprosazuje.
41:23
Štíři rychle odpovědeli na branku Ústí.
41:20
41:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #13 Šimon Secký (4:3).
38:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #63 Jan Dobosz (4:2).
36:16
Štíři vybojovali první přesilovou hru.A snaží prostřelit Pražáka.
35:39
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
33:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #21 Vít Friedl (4:1).
33:42
Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
33:26
Ústí využilo přesilovku po několika pokusech a vyloučení na domácí straně.
33:13
Vyloučen hráč #98 Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
31:27
Vyloučen hráč #45 Vojtěch Míchal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:27
Ústí si vybojovalo přesilovou hru tak uvidíme jak si s tím poradí.
28:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jakub Niček, asistoval #18 Jan Poncar (4:0).
28:13
Jakub Niček přechytračil brankáře Ústí a přidává další branku do štírské kasičky.
25:40
Menší nešvar před Hanouskovo kasou,ale obešlo se bez zranění.
25:15
Fišerovo snaha vydolovat míček zpoza brankáře.
23:55
Poncarův samostatný únik,ale Pražák byl připraven.
21:14
Hra nabrala vysoké tempo na obou stranách.
20:43
Matyáš Kouba rychle vystřelil ale trefil jen golmana Ústí.
20:01
Úvodní bule druhé třetiny pro tým domácích.
18:03
Krásný blok ukázal Šimon Kaluža,tudíž se skóre ukání nemění.
17:32
Tým hostí trošku dramatizuje hru.
15:59
Fišer sám na golmana,kde brankář ležel v tzv.kapří poloze ho Fišer nedokázal překonat .
11:44
Štíři se snaží vytvořit smrtelnou kombinaci,ale nedaří se jim .
09:09
Štíři ukazují svoji bojácnost a chtějí rychle poslat Ústí přes celou republiku domů.
08:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #94 Šimon Kaluža (3:0).
07:25
Velice napínavý zápas.
07:11
Uhlíř na Dědiče.Dědič minul branku.
06:28
Drobiš se pokusil o střelu,ale trefuje pouze hráče.
04:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #18 Jan Poncar (2:0).
04:26
Jirka Dědič se ocitl sám před brankářem hostů avšak ho uviděl Jan Poncar a přihrál mu,a tak Jirka trefuje střelu do prázdného prostoru.A Štíři odskakují už od dvě branky.
03:49
Na hřišti je vidět energie obou týmů.
02:55
Ústeclý celek se snaží prolomit obranu Štírů,ale po všech snahách se jim nedaří to prolomit .
02:28
Jiří Dědič si pohrál s ústeckou obranou,mohl vystřelit bihužel mu střela sjela z čepele.
02:07
Drobišova nebezpečná střela.Golman Ústí vyráží.
01:17
01:17
Tým domácí otevírá skóre utkaní,kde se trefuje Jan Poncar a asistoval mu Kája Uhlíř.
00:28
Nebezpečná střela na straně Ústí,střela trefuje pouze brankovou konstrukci.
00:01
Úvodní bule pro tým Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Lukáš Landa; hráči v poli: Jan Dobosz, Vít Friedl, Jan Sattler, Šimon Secký, Adam Závěrka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Vojtěch Fišer, Adam Severin, Matyáš Kouba, Šimon Kaluža