0:1
2:2
- : -
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Když to nejde, tak to nejde. Bohužel, ztráta 3 bodů. Máme 14 dní na to, dát se dohromady a zabojovat o play-off. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes jsme odehráli velmi dobré utkání, bylo tam velké nasazení, touha vyhrát, po celou dobu zápasu jsme byli lepším týmem a měli hru pod kontrolou. V závěru jsme udělali individuální chyby, které soupeř potrestal. Jsme rádi, že odvážíme 3 body. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #58 Jakub Loskot (4:7).
58:56
Vyloučen hráč #63 Dominik Suchan družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
58:28
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:7).
56:05
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:39
Vyloučen hráč #88 Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:16
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
51:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #93 Marek Kadlec (2:7).
51:27
Zaváhání na středu hřiště nyní potrestal Kadlec. Po vybojování míčku nahrál Hubkovi, který střelou "dvacet nad led" překonal dnes skvěle chytajícího Šimáka.
50:03
Střela Horna byla zblokována domácí obranou. Hosté se nyní ujmou rozehrávky z rohu.
47:48
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
47:33
Domácí brankář byl lehce otřesen po střetu s hostujícím útočníkem. Nyní je vše v pořádku a hra může pokračovat.
46:39
Hostující celek má nyní zkácenou početní výhodu.
45:11
Keyzlar vyslal do brejku Dvořáka, kterému bohužel střela nesedla.
43:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý, asistoval #63 Jan Dobosz (2:6).
41:32
Dnešní utkání sleduje 46 fantastických diváku, děkujeme.
36:52
Secký nyní v oslabení předvedl krásnou individuální akci. Jeho střela skončila na břevně domácí branky.
36:08
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
34:45
Šimák dalším skvělým zákrokem drží naděje domácího celku na vyrovnání zápasu.
29:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #95 Martin Horn (2:5).
27:07
2. třetina zatím probíhá v režii domácího celku. Naneštěstí, Milevsko nedokázalo svůj tlak proměnit ve vstřelenou branku.
25:01
Přehlídka vynikajících individuálních schopností tria Loskot-Štván-Kotrba bohužel nepřinesla výraznou šanci.
23:06
A nyní jej napodobil i jeho starší bratr. Bohužel, Dobosz zatím chytá skvělé utkání.
22:25
Trojáček mladší nyní skvěle proveřil hostujícího golmana. Stav utkání bohužel zatím beze změny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
18:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec bez asistence (2:4).
18:46
Nedáš - dostaneš. Dolejš na útočné polovině vybojoval míček, načež přihrál před branku hostí, kde bohužel střela Keyzlarovi sklouzla z čepele. Hosté poté z přečíslení zvýšili svůj náskok.
17:32
Chalupa předvedl výborné střídání. Nejprve s vysokým sebevědomím prošel obranou soupeře a podržel míček pro svůj tým a poté v obranné části zneškodnil pokus hostí.
15:45
Po zblokované střele Loskota zvoní za Doboszem tyč.
13:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec bez asistence (2:3).
13:11
A rázem se skóre otáčí. Během pár vteřin a dvou zaváháních domácího celku se Florbal Ústí ujímá vedení.
12:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #95 Martin Horn (2:2).
10:14
Další zajímavá akce na obranné polovině soupeře. Kotrba skvělou přihrávkou našel volného Loskota, který bohužel při samostatném úniku nezpracoval míček. Ovšem předvedl své šikovné ruce a ještě dokázal vystřelit. Jeho střela bohužel skončila pouze na těle brankáře Dobosze.
09:01
Skvělý obranný zákrok Prokopa, který tělem složil soupeře k zemi a na chvilku uklidnil hru.
07:07
05:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #91 Jan Tomaško (2:0).
05:42
Trojáček se nyní skvěle zorientoval, když sebral odražený míček. Jeho střela backhandem měla skvělé parametry a našla si místo v soupeřově brance.
03:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:0).
02:44
Skvělý přesun Šimáka nyní zapříčinil, že se skóre zápasu po necelých 3 minutách hry měnit nebude. Skvělý zákrok.
00:41
Domácí celek dostal výhodu volného úderu, střela Trojáčka bohužel skončila ve zdi hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Tomáš Prokopius.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Filip Šedivý, Martin Horn, Šimon Secký, Jan Dobosz, Adam Závěrka
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Jan Tomaško, Daniel Dolejš, Lukáš Trojáček, David Prokop, Jan Keyzlar
00:00
Krásné nedělní odpoledne z milevské sportovní haly, kde během pár minut vypukne utkání 17. kola CE soutěže juniorů - 1. ligy, skupiny A. Tento zápas nabídne střetnutí sousedů z aktuální tabulky soutěže, konkrétně domácího Milevska na 3. místě s počtem 26 bodů s jedním zápasem k dobru a hostujícím Ústím, s celkovým počtem 25 bodů. Přejeme příjemnou zábavu.