2:2
3:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:3
6. Vilém Chaloupka, 9. Vilém Chaloupka, 17. Alexandr Pech, 23. Vojtěch Diepold, 24. Dominik Kožnar - 6. Jiří Baxa, 11. Lukáš Dittrich, 14. Lukáš Dittrich; rozhodčí: Martin Procházka - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Miroslav Soukup 15 - Jiří Pecka 18; po třetinách: 2:2, 3:1;
24:00
Střely ve 2. části: 10:8
24:00
23:41
Vyloučen hráč #3 Jan Kovář družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar, asistoval #44 Vilém Chaloupka (5:3).
23:22
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
22:23
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
22:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Vojtěch Diepold, asistoval #97 Miroslav Soukup (4:3).
20:54
Vyloučen hráč #66 Mikuláš Kafan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
16:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech bez asistence (3:3).
13:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich bez asistence (2:3).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 13:10
12:00
10:53
08:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #14 Jakub Brejcha (2:1).
05:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #8 Jonáš Cicko (1:1).
05:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Jiří Baxa, asistoval #50 Ondřej Kučera (0:1).
00:40
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #13 Štěpán Vrzák.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Miroslav Soukup; hráči v poli: Vít Jerie, Dominik Kožnar, Alexandr Pech, Jakub Lučan, Vojtěch Diepold