1:2
2:2
- : -

FbK Horní Suchá - FBC Vikings Kopřivnice 4:7
2. Tomáš Šurik, 19. Tomáš Šurik, 26. Jan Chmiel, 27. Tomáš Šurik - 3. David Kusz, 6. Jan Simper, 8. Vojtěch Frýdl, 18. Jan Simper, 18. Matěj Melčák, 28. Jan Simper, 30. Tomáš Linart; rozhodčí: Robert Horák - Martin Ručka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Wojtas ?, Vojtěch Vilím ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2;
36:00
35:16
Vyloučen hráč #20 Filip Musil družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
31:03
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #28 Tomáš Linart, asistoval #24 Ondřej Škývara (4:7).
27:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #33 David Kusz (4:6).
26:02
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #33 Jan Chmiel (4:5).
25:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Jan Chmiel, asistoval #27 Ondřej Satinský (3:5).
25:05
Vyloučen hráč #27 Kryštof Malcho družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vilím družstva FbK Horní Suchá
24:00
24:00
18:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #9 Vítek Chobot (2:5).
17:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák bez asistence (1:5).
17:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #25 Benjamín Janek (1:4).
12:00
12:00
11:21
Vyloučen hráč #24 Karel Szegecs družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
07:21
Rachna kachna toto letělo!!
07:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #9 Jan Simper (1:3).
05:07
02:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #33 David Kusz bez asistence (1:1).
01:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Dominik Witos; hráči v poli: David Kusz, Vojtěch Frýdl, Jan Simper, Benjamín Janek, Matěj Melčák