4:3
1:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 8:5
10. David Pleva, 12. Lukáš Zíval, 13. Štěpán Beneš, 16. Dominik Fraško, 23. Jakub Kajan, 26. Dominik Fraško, 29. Štěpán Beneš, 33. Jakub Samuel - 2. Václav Peška, 3. Mikuláš Kafan, 16. Jakub Zeman, 25. Václav Peška, 26. Lukáš Dittrich; rozhodčí: Kamil Neuman - Karel Švec; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 500; zásahy brankářů: Jiří Nipauer 26 - Jiří Pecka 33; po třetinách: 3:2, 4:3, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:6
45:00
43:32
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
43:32
Vyloučen hráč #78 Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za hrubost.
43:32
Vyloučen hráč #81 Jakub Samuel družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
32:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #81 Jakub Samuel, asistoval #77 Jakub Racek (8:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 20:15
30:00
28:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #60 Štěpán Beneš, asistoval #99 Kryštof Krejčí (7:5).
25:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Dominik Fraško, asistoval #17 Zdeněk Suchý (6:5).
25:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #48 Jakub Zeman (5:5).
24:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #10 Václav Peška bez asistence (5:4).
22:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #87 Jakub Kajan, asistoval #68 Dominik Fraško (5:3).
16:29
Vyloučen hráč #69 Filip Hauptvogel družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za zdržování hry.
15:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Dominik Fraško, asistoval #87 Jakub Kajan (4:3).
15:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #13 Štěpán Vrzák (3:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
12:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #60 Štěpán Beneš bez asistence (3:2).
11:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #87 Jakub Kajan (2:2).
09:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 David Pleva, asistoval #15 Lukáš Hauf (1:2).
02:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #66 Mikuláš Kafan bez asistence (0:2).
01:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #10 Václav Peška, asistoval #24 Jiří Baxa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jiří Nipauer; hráči v poli: Lukáš Hauf, Matouš Málek, Jakub Kajan, František Tuháček, Dominik Fraško