1:0
1:2
- : -

FBC Mohelnice - Asper Šumperk B 2:3
21. Theodor Wind, 26. Matyáš Friedl - 10. Tobiáš Doubrava, 30. Matěj Ivo Pírek, 35. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 5 + Tomáš Mekyska OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina ? - Ondřej Žák ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:2;
36:00
35:51
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice - osobní trest.
35:51
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
35:51
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:53
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #23 Adam Jan Pírek (2:3).
34:53
Mohelnícký Kuba se vyskytl sám na středu, svou střelou však banku Žáka neohrozil
33:46
Timeout FBC Mohelnice
33:18
Další tyčka, tentokrát z hole Jarmara po kombinaci řečené "přihraj a běž"
32:28
Pírek v tváří v tvář Hrachovinovi, ale střelou z výběhu trefil tyč
31:16
Hrachovina proti Pírkově střele zasahovat nemusel
29:15
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek bez asistence (2:2).
28:16
M. Pírek se opět dostal k zakončení po nahrávce Jarmara, Pírek však šanci nevyužil
28:16
Jarmar nejprve netrefil odkrytou bránu soupeře, pak jeho trápení ale napravil starší ze dvou bratrů Pírkových
25:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Matyáš Friedl, asistoval #28 Tomáš Klein (2:1).
25:12
M. Pírek v dobré pozici ještě hledal krosovkou Jarmara, kterému se ale střela nepovedla
22:31
Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
22:07
Střela Matěje Pírka po kombinaci v přesilovce letěla vedle
21:45
Timeout Asper Šumperk B
21:45
20:04
Vlastní branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #48 Theodor Wind (1:1).
20:04
Nešťastná branka pro Winda, kerý si do vlastní sítě srazil střelu mohlelnického útočníka
19:13
Důležitý blok zaznamenal šumperský Kylar proti střele jednoho z hostí
17:13
Hrachovina měl teď trochu štěstí, když nevědomky vykryl holého dorážku
15:02
Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
15:01
Holý se po jarmarově střele zjevil sám před brankou, ale ani nadvakrát Hrachovinu nepřekonal
13:30
12:59
Další z šancí Matěje Pírka a další volej v jeho podání, který však mířil mimo
12:00
12:00
11:12
Holý viděl na druhé straně volného Jarmara, který se nezdržoval, ale z první na Hrachovinu nevyzrál
09:48
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #17 Tobiáš Doubrava bez asistence (0:1).
07:49
Další Matějova Pírkova rána, tentokrát po vysokém lobu jeho bratra Adama, Matěj sice skákající míček trefil, ale vedle Hrachovinovy brány
03:41
Snaha o kombinaci první šumperské pětky skončila hned v prvopočátku a ke střele tak nedošlo
03:11
M. Pírek vyslal na hostující braknu pěknou ránu, Hrachovina si po důležitém zákroku neodpustil ani oslavné gesto
01:23
První střela zápasu je z hole Mekysky, který ale svůj projektil poslal nad žákovu branku