2:0
5:1
- : -

FBK Atlas Blansko - FBŠ Hattrick Brno GA 10:4
2. Šimon Jonáš, 3. Lukáš Frýdek, 7. Jan Nečas, 13. William Baráth, 15. Josef Kuchař, 29. Martin Kala, 29. William Baráth, 30. William Baráth, 31. William Baráth, 35. Lukáš Frýdek - 6. Šimon Jonáš, 9. Michael Polák, 11. David Horký, 26. Michael Polák; rozhodčí: Martin Kozáček - Michal Sokolík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Komárek ? - David Navrátil ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 5:1;
36:00
34:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #78 Lukáš Frýdek, asistoval #6 William Baráth (10:4).
30:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth, asistoval #78 Lukáš Frýdek (9:4).
29:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth, asistoval #14 Jáchym Kuchař (8:4).
28:42
28:29
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #34 Martin Kala, asistoval #99 Josef Kuchař (6:4).
25:08
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno GA vstřelil #51 Michael Polák, asistoval #31 Daniel Hochman (5:4).
24:00
24:00
20:55
Vyloučen hráč #64 Jan Nečas družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #99 Josef Kuchař bez asistence (5:3).
12:17
12:00
12:00
10:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno GA vstřelil #17 David Horký, asistoval #31 Daniel Hochman (3:3).
08:36
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno GA vstřelil #51 Michael Polák bez asistence (3:2).
06:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #64 Jan Nečas, asistoval #78 Lukáš Frýdek (3:1).
05:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno GA vstřelil #41 Šimon Jonáš bez asistence (2:1).
02:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #78 Lukáš Frýdek, asistoval #64 Jan Nečas (2:0).
01:35
Vlastní branku družstva FBŠ Hattrick Brno GA vstřelil #41 Šimon Jonáš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Michal Sokolík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno GA:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Jan Nečas, William Baráth, Jakub Šejnoha, Josef Kuchař, Lukáš Frýdek