1:1
0:0
0:0

Bulldogs Brno - Panthers Praha 2:3pn
19. Karolína Garguláková, 26. Kristýna Pospíšilová - 1. Markéta Valešová, 40. Markéta Žbánková, N Lenka Faltusová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3 + Petra Hložanková OS:4; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 22 - Tea Mažáryová 15; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Novotný Jan (Asistent trenéra):
Komentář hostů Skazko Pavel (Asistent trenéra):

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #86 Lenka Faltusová a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #97 Kristýna Pospíšilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #76 Markéta Žbánková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #44 Eliška Hroudná a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #72 Adéla Košvancová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #21 Tereza Pešková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #53 Agáta Saffertová , ale gól nevstřelil.

70:00
Komentář trenérů a nejlepších hřáček bude na odkaze.
64:10
Kdyby Krejčíkové nezavazela Garguláková mohl to být gól.
63:50
Dvořáčková toho moc neviděla. Naštěstí pro ni tam byla ještě Halaštová.
63:30
Oba týmy střídají a Panthers nahazovali do pásma.
63:00
Hosté se po delší době dokázali dostat na útočnou polovinu a usadit se tam.
61:45
Hra se nese v podobném duchu. Hosté jsou na míčku a domácí občas zahrozí, ale nervy se dostavují. Nikdo nechce udělat chybu.
61:25
Halaštová je překvapená, ale faulovala. Je to tak. Panthers rozehrávají okolo půlky.
60:20
Faltusová dostala dlouhý centr za obranu, ale nevyužila toho.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrávají hosté.
59:10
Poslední minutka a Panthers jsou na útočné polovině.
58:20
Hráčky obou týmů makají na plno a dávají do posledních minut všechno.
57:55
Knapová v poslední vteřině dokázala zblokovat pokus Valešové.
57:15
Veselá běžele a běžela. Najedou vystřelila a Mažáryovou málem nachytala na hrušce.
55:35
Dvoráčková vychytala dvě obrovské šance Panthers. Nominoval bych jí do Zlaté helmy, kdyby Český Florbal něco takového založil.
55:05
Florianová dostala míček do pozice, kdy před ní byla jen prázdná kasa. Netrefuje.
54:30
Hosté na míčku, ale díky nepřesné nahrávce mohou hrát domácí.
54:00
Minutky utíkají a nervy jsou vetší a vetší. Kdo to ustojí vyhraje.
53:00
Knapová šla středem hřiště, ale k zakončení se nedostala. Byla moc naivní, když chtěla projít mezi třema hráčkama.
52:35
Ultras Bulldogs se snaží dohnat holky k vítězství, ale kdyby se přidala celá hala. Tak to je ještě lepší.
51:50
Dvořáčková teď vytasila důležitý zákrok.
50:50
Bulldogs uklidnili hru, ale Peškové se nikdo nenabízel. Takže se musela schovat za branku Dvořáčkové.
49:50
Bulldogs přežili oslabení a začína posledních deset minutek. Budou to nervy do posledních vteřinek.
49:20
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale dlouho tam nevydrželi.
49:00
Halaštová se prodrala k zakončení a pak se ocitala na zemi.
48:20
Hra má emoce a nervy. Bohužel se to podepisuje na vyloučeních.
47:48
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
47:48
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno - osobní trest.
46:35
Střela Spoustové sice sotva dolětala na branku, ale byla složitější pro chycení.
46:10
Brucháčková prohodila obránkyni, ale Spoustová na to nedosáhla.
46:00
Němcová zapracovala v obraně a domácí jdou střídat.
45:30
Pospíšilová krásně našla Bolfovou, ale její střela končí na síti za brankou.
44:45
Dvacet vteřinek zbývá. Střela Hložankové zablokována.
44:10
Florianová získává další vteřinky z oslabení pro Panthers.
43:30
Hosté jen odpálili a domácí se staví do přesilovkového vzorce.
43:12
Bulldogs mají možnost další přesilovky. Na míčku jsou zatím Panthers.
43:11
Vyloučen hráč #47 Kateřina Vránová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:00
Pospíšilová si udělal kužely z obrany Panthers.
42:40
Koláčková to zkusila na Mrázu. Rychle se otočit kolem zadní tyčky, ale před bránou nikoho nenašla.
42:00
Panthers jsou v plém počtu, ale domácí se dále snaží využít přetrvávající tlak z přesilovky.
41:25
Domácí se dostali na míček a snaží se dostat do střeleckých příležitostí.
40:20
Nadějná střela Peškové končí jen těsně vedle a hosté ušetřili pár vteřinek z oslabení.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
Vyloučen hráč #86 Lenka Faltusová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:03
Žbánková dostala moc prostoru a z výběhu trefuje přesně levý výkejř. Jak by konstatoval Jakub Korejs: "To byl vykejř jako kráva.".
39:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #72 Adéla Košvancová (2:2).
38:25
Lajna domácích šla po ztraceném míčku do tlaku. No Panthers je dokázali přehrát a šla čtyři na Pospíšilovou. Dvořáčková chytá.
38:05
Bulldogs budou v polovině útočného pásma zahrávat rozehrávku.
37:00
Brucháčková využila svoje tělesné parametry a vyhrála dva souboje.
36:15
Bolfová našla Veselou před brankou a vypadalo to, že i prostřelila Mažáryovou, ale hraje se dál.
35:45
Teď to bylo špíš takové kdo z koho. Chvíli měla míček domácí chvíli hosté. Takto se to přelívalona ose.
34:55
Před Dvořáčkovou se otevřel prostor a najednou vyletěla střela. Ona zůstává pozorná a čapla to.
34:25
Saffertová hledala na ose Žbánkovou, ale ta netrefila tu plastovou potvoru.
33:52
Knapová ustála tvrdý hit od soupeřky na ose a pomohla založit útočnou akci.
33:20
Němcová s Peškovou zadupali na poslední hráčku hostí a ta jim míček odevzdala.
32:15
Rychlý kontr Bulldogs zakončovala Spoustová. Tu vychytala Mažáryová a dostala ještě přes prsty.
30:45
Dvořáčková viděla nabíhající Koláčkovou. Výhoz vyšel, ale byla tam poslední hráčka, která nedovolila Koláčkové ohrozit Mažáryovou.
30:00
Vlčková chtěla jít do výběhu, ale míček ji sjel a Panthers šli do protiútoku. Dokázali vykoupat Dvořáčkovou, ale místo ní zaskočila Brucháčková. To je souhra panečku.
29:30
Obranou Bulldogs prochází kros za krosem, ale hostující útočnice nejsou zatím schopné trestat.
28:35
Nához Florianové byl tečovaný někým a Dvořáčková měla hodně štěstí teď, protože při přesunu jí to trefilo do nohy.
28:00
Bulldogs se snaží vytvářet tlak na obránkyně Panthers, ale neměli by zapomínat na zadní vrátka.
27:00
Pospíšilová čistě obrala jednu hostující hráčku a hned z toho byli dvě šance pro domácí.
25:45
Bulldogs jsou po druhém vstřelené brance na koni. Před chvíli mohli přidat další branku, ale Koláčkovou vychytala Mažáryová.
25:08
Bolfová se odvážila ke střele a náhodou se Pospíšilová dostala k teči. Takže Bulldogs jdou do vedení.
25:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #64 Liliana Bolfová (2:1).
24:45
Dnes oba trenéři na lavičkách nechají svoje hlasivky. Tak mocně podporují a dirigují svoje svěřenkyně.
23:45
Florianová našla Tůmovou na zadní tyči úplně volnou, ale ta to netrefila. Takže se radovala pouze lavička domácích.
23:00
Plavcová střílela a kdyby Garguláková měla čepel na zemi. tak mohla zakončovat do prázdné kasy.
22:25
Florianová byla pod tlakem dvou domácích, ale díky nastřelení hokejky Němcové se z toho vysvobodila.
21:20
Po první třetině už lze vidět změny v sestavě Bulldogs. Jinak jen tak pro info. Krejčíková nastřelila břevno a skákalo to na brankové lajně.
20:55
Faltusová teď ušetřila pár vteřinek a získala faul na sebe. Už jen minutka z přesilovky Bulldogs.
20:15
Bulldogs se podařilo rychle získat míček a usadit se na útočné polovině. Jenže po chvíli o něj přišli.
20:01
Teď by se hodila na buly poslat někoho, kdo ho vyhraje pro domácí, když mají tu přesilovku. Buly pro Panthers.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
19:59
Pešková si šla za míčkem a vybojovala pro Bulldogs přesilovku. Domácí šli ještě do šesti.
19:58
Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
19:29
Závar před Dvořáčkovou. Z toho se dostali po faulu hostí.
18:47
Jen jsem to o Halaštové napsal našla Gargulákovou v náběhu a ta přehodila nohu Mažáryové. Máme vyrovnáno.
18:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #14 Tereza Halaštová (1:1).
18:10
Halaštová hraje hodně s hlavou dole. Kdyby to zlepšila všimla by si Machálkové v lepší pozici.
17:30
Němcová se málem srazila s Peškovou. Ta kdyby tam nebyla, tak je i ohrožení hostující kasy.
16:40
Od Bruháčkové odpadla hráčka a šla se Vlčkovou dva na jedna. Vlčkovou vychytala ramenem Mažáryová.
16:10
Hosté opět nastěhovaní na útočné polovině a vymýšlejí co udělají.
15:35
Při hře čtyři na čtyři se toho moc nestalo, protože hosté čekali, až budou moct hrát přesilovku.
15:05
Panthers jsou na míčku a domácí mají osobní obranu.
14:52
Z ničeho nic dvojka i pro Bulldogs. Uvidíme kratší hru čtyři na čtyři.
14:51
Vyloučen hráč #49 Petra Krejčíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
14:35
Pešková ztratila míček. Hosté šli do protiútoku. Ten zastavila Veselá a její rána končí na kotnících obránkyně hostí.
14:00
Zajímavá sestava Bulldogs. Kdy Hložanková už hledala krosem Pospíšilovou, ale k té nahrávka nedošla.
13:31
Přesilovka nyní i pro domácí. Jak s ní naloží?
13:30
Vyloučen hráč #18 Dominika Tůmová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
13:20
Faltusová šla jako tank a sundala Veselou. To mohlo bolet.
12:55
Spodní patro haly je slušně zaplněné. Sice nevím co horní, ale je pěkný, že si lidé tu cestu najdou.
12:25
Halaštová nastartovala po lajně. Střílela, ale její pokus k Mažáryové nedoletěl. Obránkyně Panthers to zblokovala hokejkou.
11:30
Zatím nejlepší lajnou Bulldogs je druhá. Složená z juniorek a Pospíšilové.
11:05
Na Hložankové je vidět ta chuť a snaha. Poté co se půl sezony nezapojila do zápasu.
10:40
Holky teď předvedli trochu fotbalového umu. Halaštová odkopla a hostující chtěla taky, ale to šlo do autu.
10:05
Spoustová z rohu hledala spoluhráčku před brankou Mažýryové. Našla pouze čepel obránkyně Panthers.
09:20
K Peškové se náhodou odrazil míček a ta jej jen lehce posunula Bolfové na ose. Mažáryová vychytala první velkou šanci Brna.
08:35
Panthers opět na míčku a útočné polovině. Domácí holky se zatím do útoku moc nedostávají.
08:05
Panthers jsou sice na útočné polovině, ale nestřílí a neohrožují Dvořáčkovou.
07:00
Dezorientovaná obrana Bulldogs na chvíli nechala volnou Žbánkovou před kasou. Hosté toho málem z rozehrávky využili, ale Žbánková netrefila míček. Pouze hokejku Hloženkové.
06:30
Panthers si staví přesilovkovou lajnu kolem obrany Bulldogs. Dvořáčková helmou vyřáží střelu Tůmové.
06:12
Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
05:45
Veselá vyvážela míček a chtěla hodit kros na nabíhající spoluhráčku. To se jí nepovedlo a ještě si půjde sednout.
04:45
Hložanková s Krejčíkovou to před brankou vyčistili a Dvořáčková si sáhla jednoduše pro míček. Dlouhým výhozem našla Starou, ale ta neudržela rovnováhu a přepadla za mantinel.
04:05
Brucháčková jako poslední hráčka udělala fatální chybu. Naštěstí toho hosté nevyužili. Bacha na to.
03:15
Bulldogs se dostali na útočnou polovinu a daří se jim míček držet na čepelích. Jen střely chybí. O jednu se pokusila Němcová, ale došvihem míček odevzdala.
02:35
Koláčková se vrátila na poslední chvíli a zametla míček do rohu. Asi oblíbená domácí činnost.
02:05
Panthers se usadili v útočném pásmu a začali motat obranu Bulldogs, která jim nechává dost prostoru ke kombinaci. Domácí hráčky zatím moc nestíhají a dělají hodně faulů.
01:50
Trochu zmatky v obraně Bulldogs, kdy hosté rozehrávali z rohu.
01:35
Halaštová chtěla táhnout útok po mantinelu, ale její nahrávku zastavila Bartušková.
00:55
Panthers získali míček, kvůli faulu Bulldogs a budou rozehrávat ve svém obranném rohu.
00:24
První střela v zápase od obou týmu a hned je tu branka. Dvoráčková měla dost prostoru na přední tyči.
00:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Markéta Valešová, asistoval #86 Lenka Faltusová (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhráli hostující hráčky. Hned se staví do rozhrávky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Lenka Faltusová, Dominika Tůmová, Anna Bartušková, Markéta Valešová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Petra Hložanková, Aneta Koláčková, Petra Krejčíková, Eva Stará, Karolína Garguláková
00:00
Vítám všechny čtenáře u dohrávky 19. kola Extraligy žen mezi Bulldogs Brno a Panthers Praha. Hráčky už se pilně připravují na zápas. Brzy to vypukne. Dokáží se domácí pod novým trenérem vschopit a zlepšit si náladu před Play-Down?