2:2
1:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Andone SK Jihlava 4:6
2. Tomáš Langer, 30. Vojtěch Šmíd, 40. Vojtěch Šmíd, 60. Tomáš Langer - 5. Jan Horský, 9. Jan Horský, 22. Vít Jirků, 35. Ondřej Vyskočil, 50. Vít Zápotočný, 54. Patrik Kalina; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 6:4; využití: 2:3; diváků: 41; zásahy brankářů: David Richter 17 - Štěpán Vyskočil 19; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:2;
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Vyrovnaný zápas, kde se nám hned v úvodu podařilo proměnit přesilovky a ty nám pomohli v dalším průbehu zápasu. Hráčům moc díky za nasazení. Díkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: zápas jsme si prohráli svoji nezodpovědností a nedisciplinovaností. Byli jsme 2 třetiny lepším týmem, ale bohužel jsme to nedokázali zúročit. Gratulujeme soupeři k výhře.
59:36
OT hraje v 6.
59:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #28 Patrik Jurco (4:6).
58:28
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
58:28
Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
57:57
David Čížek v křečích před branou hostů.
55:29
Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
53:59
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Patrik Kalina, asistoval #76 Jan Horský (3:6).
51:43
Domácí se nevzdávají a drží se na polivoně gostů.
49:06
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #76 Jan Horský (3:5).
47:32
Skvělý blok Horáka. Hosté stále na balonku.
45:36
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
45:36
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
44:27
Brankař hostů předvedl ukázkový zákrok.
42:10
Tomáš Dryml předvádí kásné kličky.
40:39
40:02
Po ošklivém zákroku Jana Horského končí hráč domácích Vojta Šmíd na střídačce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:59
Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
39:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:4).
39:01
Domácí třikrát po sobě o pár centimetrů minuli bránu.
38:10
Domácí mají velkoou šanci na snížení skore.
37:52
Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:25
Petr Horák proběhl celé hřište, hosté blokují střelu.
34:27
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (2:4).
34:26
Nedůraz domácích využil Ondřej Vyskočil a zvyšuje skore na 4:2
32:01
Vidíme i nepěkné souboje na obou stranách.
29:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #33 Dominik Zlesák (2:3).
29:04
Krásnou střelou k tyči se prosazuje Vojta Šmíd.
27:44
Domácí dnes zatím nejsou ve své kůži.
26:23
Hezká střela Patrika Jurca, hostující golman chytá.
23:52
Dryml odpaluje na polvinu hostí. Ti ale hned tvoří protiútok.
23:39
Skvěle zablokoval nahrávku domácích Jan Horský.
21:06
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Vít Jirků, asistoval #19 Jakub Horský (1:3).
21:06
Střelou ze vzduchu zvyšuje skore Vít Jirků.
20:25
Šmíd střílí mimo. Domácí kombinují co se dá.
19:59
Vyloučen hráč #92 Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
17:52
Ondřej Vyskočil trefuje horní tyčku. Hned potom Šmíd netrefuje bránu hostí.
17:05
Skvělá nahrávka kapouna, Čížek netrefuje branku.
15:41
Tlak OT nekončí golem.
15:03
Štěpán Vyskočil chytá střelu Langera.
14:01
Richter s přehledem chytá střelu domácích.
13:20
Petr Stolín minul branku.
12:25
Střelu Horáka ze standartní situace zablokoval Ondřej Vyskočil.
10:56
Sledujeme velmi vyrovnaný zápas.
09:35
Blok Machatého, ale hosté hned získali balonek zpět.
08:34
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (1:2).
08:34
Totožná situace jak v minulé přesilovce končí golem.
07:20
Skvělý zákrok domácího golmana.
06:54
Vyloučen hráč #77 Tomáš Dryml družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
06:54
A máme tady druhou přesilovku hostí.
05:47
OT kombinuje, ale golem tato akce nekončí.
04:18
04:18
Střelou do horního rohu srovnáva Jihlava.
03:52
02:05
Krásný protiútok hostí, který byl chycen brankářem domácich.
01:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #14 David Čížek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Alex Bača, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, David Vlk
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Matyáš Holub, Dominik Zlesák, Vojtěch Šmíd