0:1
2:2
- : -

FBC Spartak Bílovec - Z.F.K. Petrovice B 5:4
9. Šimon Kouba, 12. Tadeáš Klemens, 12. Jakub Melecký, 31. Vojtěch Vavrečka, 33. Radim Richtár - 3. Radim Madecký, 14. Daniel Olšák, 29. Michal Olšák, 34. Radim Madecký; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:2;
39:00
38:01
Timeout Z.F.K. Petrovice B
36:07
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice B neproměnil #6 Jiří Mareš.
33:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #20 Radim Madecký, asistoval #86 Vítězslav Růžička (5:4).
32:15
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #7 Radim Richtár, asistoval #33 Jonáš Moj (5:3).
30:27
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #21 Ondřej Urbánek (4:3).
28:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (3:3).
27:58
Vyloučen hráč #88 Daniel Šoltés družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:00
26:00
13:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #77 Marcel Lázók (3:2).
13:00
13:00
11:55
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Jakub Melecký, asistoval #21 Ondřej Urbánek (3:1).
11:15
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 Tadeáš Klemens, asistoval #88 Daniel Šoltés (2:1).
08:18
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #97 Šimon Kouba bez asistence (1:1).