1:1
4:2
- : -

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 7:3
11. Marek Veselý, 13. Jakub Bohuslávek, 21. Marek Veselý, 45. Marek Veselý, 46. Filip Kučera, 58. Matyáš Bachmaier, 60. Miroslav Šnajdr - 40. Daniel Nicklas, 51. Tomáš Nushart, 59. Tomáš Nushart; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Matěj Stůj 5:4; využití: 2:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Marek Macík 21 - Václav Zavadil 11; po třetinách: 2:0, 1:1, 4:2;
60:00
Střely ve 3. části: 6:15
60:00
59:59
59:57
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
59:49
Timeout Kanonýři Kladno
59:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr z trestného střílení (7:3).
59:22
Míra Šnajdr vymíchal golmana a přidává sedmý kladenský gol.
58:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #44 Michal Klápa (6:3).
58:20
Po několika neúspěšných pokusech se prosazuje Tomáš Nushart a přidává třetí branku hostů.
57:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #23 Ondřej Papoušek (6:2).
57:15
Janda ziskal balonek, posunul na Papouška, který nahrál Bachmaierovi a ten neměl problém se střelou do prázdné branky.
56:06
Nushart z otočky tvrdou ranou trefuje Macíka.
55:15
Nicklas při hře v 6 trefuje boční síťku.
54:40
Macík teď nadvakrát zlikvidoval střelecké pokusy z karlovarských hokejek.
53:48
Klápa nahrával na dobíhajícího Tyla, míček končí vysoko nad.
53:32
Veselý mohl přidat čtvrtý gol, jeho pokusu ale tentokrát chyběla přesnost.
51:01
Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:00
Kalaš od mantinelu trefuje pouze bránícího Stůje.
50:17
50:17
Nushart využívá přesilovou hru. Hosté snižují na rozdím tří branek.
49:40
Vary si stáhli Kladno až na brankoviště, střela Strachoty ale nebyla přesná.
47:41
První karlovarská formace si teď vylámala zuby na neskutečne chytajícím Macíkovi.
46:50
Hurt z brankoviště nepropálil Macíka.
45:15
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
45:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (5:1).
45:15
Kučera si prohodil jednoho z obránců, doběhl si balonek a následně zakončil na zadní tyč.
44:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:1).
44:46
Veselý proměňuje přesilovou hru a kompletuje hattrick.
44:15
Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:40
Macík v poslední chvíli vyráží střelu Jana Zavadila.
42:10
Klápa dorážel střelu Strachoty, Macík uspěšnější.
40:25
Bachmaier přihrával na Jandu, jeho střelu blokuje Nushart.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Vary.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (3:1).
39:32
Vary snižují zásluhou Daniela Nicklase.
39:05
Pokus Nusharta z poloviny hřiště chytá Macík.
35:56
Ani v této přesilové hře se domácí neměli možnost radovat.
35:10
Pixova ztečovaná střela orazítkovala břevno.
33:56
Vyloučen hráč #7 Miloš Tyl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
33:56
Sotva skončila jedna přesilová hra, usedá na trestnou lavici Miloš Tyl.
33:00
Nushart se v oslabení natlačil až do brankoviště, míček však za záda Macíka nedostal.
32:30
Po rychlé kombinaci se Kladno dostalo ke střele, bohužel byla nepřesná.
31:44
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
31:44
Klápa se provinil proti pravidlům a následuje další přesilová hra domácích.
30:05
Hübner se pokoušel najít Šnajdra na brankovišti, balonek odpalili hostující obrácni.
28:40
Bachmaierovu střelu se podařilo hostujícím hráčům zblokovat.
27:25
Nicklasova táhlá střela končí na Macíkově hrudi.
26:40
Hübner z úniku trefuje Zavadila do helmy.
26:10
Hurt v šanci obešel Papouška, ale následný manévr ho už k brance nepustil.
25:20
Klápa našel Strachotu na brankovišti, Macík jeho střelu vyráží nohama.
22:50
Další z výborných zákroků Zavadila, tentokrát si na něm vylámal zuby Pixa.
22:20
Kučera vzduchem nabíjem Pfaurovi, branku neohrozili.
20:38
20:38
Využitá přesilovka po ose Bachmaier - Veselý. Zavadil se marně natahoval po přesné střele do šibenice.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Vary a Kladno pokračuje v přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
19:58
Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:45
Odložené vyloučení po faulu Nusharta.
17:05
Bachmaier úplně sám před brankou naproměňuje, skvělý zákrok Zavadila.
16:35
Dobrý zákrok Macíka proti prudké střele Klápy.
15:58
Přesilovka hostů zatím bez žádné nebezpečnější šance.
14:42
Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:20
Bachmaier od mantinelu do golmana.
12:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #23 Ondřej Papoušek (2:0).
12:35
Bohuslávek dorážkou zahrál na housle Zavadilovi a posouvá domácí do dvoubrankového vedení.
11:40
Šnajdrovo podklouznutí na útočné polovině mohl potrestat Ježek, naštěstí pro Kladno se tak nestalo.
10:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (1:0).
10:24
Janda našel na středu Veselého a ten se nemílil.
10:05
Střelecký pokus Tyla se pokoušel dorazil Zavadil, ale míček ze vzduchu netrefil ideálně.
08:50
Klápa narýsoval cross na Nicklase, ten míjí.
07:27
Druhá karlovarská formace zamkla Kladno na své obranné polovině, domácí se osvobodili až faulem.
05:52
Strachotovu střelu blokuje Janda.
04:13
Papoušek na středu našel uplně volného Veselého, Zavadil si připisuje další zákrok.
02:20
Prudil získal v souboji na mantinelu balonek, následnou střela z hokejky Šnajdra vyrazil golman.
00:36
Po zblokované střele hostů vyrazil rychle do útoku Bachmaier, ale balonek do branky nenasměroval.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Daniel Kalaš, Vojtěch Ježek, Michal Strachota, Michal Klápa, Daniel Nicklas
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Marek Veselý, Filip Kučera, Dominik Janda, Vojtěch Pfaur