1:0
3:5
- : -

FBC Mohelnice - FbC Hradec Králové 4:8
25. Radek Weidinger, 42. Michal Vaněk, 42. Adam Navrátil, 56. Lukáš Zach - 2. Martin Cupal, 15. Michael Souček, 18. Michael Souček, 46. Martin Cupal, 53. Michael Souček, 59. Adam Hušek, 60. Michael Souček, 60. Vít Heger; rozhodčí: Václav Killar - Radek Šiška; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 18 - David Šimeček 31; po třetinách: 0:3, 1:0, 3:5;
Komentář domácích Šincl Jiří (Vedoucí):
Naše první třetiny, to je jeden velkej hnus celou probíhající sezónu. Každý zapas si říkáme, že chytneme úvodní periodu, většinou se nám to bohužel nepodaří a poté to vypadá jak vypadá. I přes to jsme se opět dostali zpátky do zápasu, který v mých očích rozhodla za nerozhodnutého stavu naše hrubá individuální chyba. Každopádně jedeme dál. Jo a už nejsme doma 100%.
Komentář hostů Černý Jakub (Trenér):
Velmi dobré utkání v tempu, kde oba týmy chtěli hrát florbal. Pro nás důležité 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalsích bojů. My pokračujeme nadále v práci.
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
59:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #24 Michal Rolín (4:8).
59:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (4:7).
58:40
Mohelnice zkouší v 6
58:29
Timeout FBC Mohelnice
58:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #99 Michael Souček (4:6).
57:09
Tým FbC Hradec Králové hraje v plném počtu
55:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #8 Petr Graclík (4:5).
55:36
Máme tu hru 3 na 5
55:08
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
54:38
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:52
50:36
Dnešní utkání sleduje 80 diváků. Děkujeme!
45:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal bez asistence (3:4).
44:10
Na míčku více Mohelnice a zkouší z každé pozice
41:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #8 Petr Graclík (3:3).
41:30
Mohelnice se vrací zpět na svoji vlnu, čaká nás zajímavá třetina
41:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:3).
35:37
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #47 Adam Hušek.
35:37
Vyloučen hráč #27 Josef Veselík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
33:48
Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
33:48
Poslední minuty Mohelnice bojuje o další branku, uvidíme co přinese přesilová hra
30:45
Hra probíhá v podobném duchu jak první třetina
28:51
Musíme pochválit diváky jak z řad domácí Mohelnice, tak z řad hostujícího Hradce Králové. Skvěle podporují své týmy k lepším výkonům.
28:14
Hradecký útočník ve střelecké pozici trefuje ukázkové břevno
26:35
Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
25:01
25:01
Máme tu první přesilovku v podání domácích
24:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:3).
14:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #82 David Krása (0:2).