3:2
- : -
Hyeny Zlín

Hyeny Zlín - FBŠ Hattrick Brno 4:5
3. Martin Krkoška, 26. Matěj Koňařík, 30. Martin Krkoška, 33. Petr Graubner - 2. Marek Reichel, 20. Tomáš Pavelka, 24. Ladislav Dufek, 32. Libor Bouda, 33. Tomáš Pavelka; rozhodčí: Marek Pulda - Filip Waldhans; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Krkoška 10 - Michal Jansa 6; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:2;
36:00
Střely ve 3. části: 4:4
36:00
35:00
Timeout Hyeny Zlín
32:34
Branku družstva Hyeny Zlín vstřelil #27 Petr Graubner, asistoval #69 Jan Krkoška (4:5).
32:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Pavelka, asistoval #98 Pavel Blažejovský (3:5).
31:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #38 Libor Bouda, asistoval #18 Pavel Nespěšný (3:4).
29:50
Branku družstva Hyeny Zlín vstřelil #97 Martin Krkoška, asistoval #13 Josef Obdržálek (3:3).
25:41
Branku družstva Hyeny Zlín vstřelil #11 Matěj Koňařík, asistoval #97 Martin Krkoška (2:3).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:8
24:00
23:54
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #96 Ladislav Dufek, asistoval #98 Pavel Blažejovský (1:3).
19:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Pavelka, asistoval #97 Aleš Jakůbek (1:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:3
12:00
10:29
Vyloučen hráč #96 Ladislav Dufek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
02:33
Branku družstva Hyeny Zlín vstřelil #97 Martin Krkoška, asistoval #11 Matěj Koňařík (1:1).
01:59
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #43 Marek Reichel, asistoval #14 Lukáš Koutník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pulda a Filip Waldhans.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Michal Jansa; hráči v poli: Aleš Jakůbek, Libor Schneider, Pavel Blažejovský, Tomáš Pavelka, Marek Reichel
00:00
Line-up domácích Hyeny Zlín: brankář: Jan Krkoška; hráči v poli: Michal Kořený, Martin Krkoška, Matěj Koňařík, Tomáš Ťopek, Josef Obdržálek