7:2
- : -
TROOPERS

TROOPERS - K1 Florbal Židenice 19:4
1. Ondřej Trávníček, 7. Jakub Umlášek, 8. Šimon Koutný, 10. Tadeáš Jelínek, 13. Jan Věchet, 15. David Kubečka, 16. Filip Ráček, 16. Jakub Umlášek, 17. Šimon Koutný, 20. Tadeáš Jelínek, 23. Jan Věchet, 26. Tadeáš Jelínek, 33. Maxmilián Plas, 36. Šimon Koutný, 39. Marek Jedlička, 39. Jakub Umlášek, 40. Jakub Umlášek, 45. Tadeáš Jelínek, 45. Jakub Umlášek - 9. Nikolas Kocmánek, 25. Vojtěch König, 34. Marian Havelka, 42. Tomáš Drobek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Martin Starý ?; po třetinách: 6:1, 6:1, 7:2;
45:00
44:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #7 Jan Karafiát (19:4).
44:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #21 Marek Jedlička (18:4).
41:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomáš Drobek, asistoval #15 Václav Hnaníček (17:4).
39:32
38:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek bez asistence (16:3).
38:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (15:3).
35:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (14:3).
33:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #87 Marian Havelka, asistoval #11 Vojtěch Slavík (13:3).
32:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #96 Ondřej Trávníček (13:2).
30:00
30:00
25:29
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #34 Jan Věchet (12:2).
24:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Vojtěch König, asistoval #18 Jan Krahula (11:2).
22:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet bez asistence (11:1).
19:57
16:58
15:39
15:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #34 Jan Věchet (7:1).
15:00
15:00
14:58
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Slavík družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Kubečka, asistoval #49 Jakub Umlášek (6:1).
12:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet bez asistence (5:1).
09:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #19 Šimon Koutný (4:1).
08:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #69 Nikolas Kocmánek, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (3:1).
07:48
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #34 Jan Věchet (3:0).
06:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #21 Marek Jedlička (2:0).
04:07
Vyloučen hráč #18 Jan Krahula družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
00:28
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #42 Marek Paulík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Marek Paulík, Ondřej Trávníček, Maxmilián Plas