1:2
1:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Kanonýři Kladno 3:7
5. Matěj Hruštinec, 18. Erik Kocur, 32. Jakub Larson - 1. Jakub Šolle, 10. Matyáš Růžička, 20. Martin Čermák, 30. Petr Burgr, 37. Martin Čermák, 39. Karel Frýba, 44. Dominik Horák; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 3 + Jan Vokáč 5:1; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Pecka 21 - Martin Procházka 17; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
43:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (3:7).
38:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #57 Martin Čermák (3:6).
37:43
Vyloučen hráč #28 Tomáš Lukáš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
36:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #57 Martin Čermák, asistoval #19 Jakub Šolle (3:5).
35:02
Timeout Kanonýři Kladno
31:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson bez asistence (3:4).
31:22
Vyloučen hráč #25 Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:10
30:00
29:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #19 Jakub Šolle (2:4).
29:20
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
29:08
Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za vysoká hokejka.
24:11
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
20:12
Vyloučen hráč #99 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
19:31
17:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
09:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Matyáš Růžička, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:2).
04:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec bez asistence (1:1).
00:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #60 Petr Burgr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Kabourek, Karel Frýba, Jakub Šolle, Petr Burgr, Martin Čermák