1:2
3:3
- : -

Panthers Praha B - OLYMP FLORBAL 6:5
5. Dominik Ottomanský, 13. Dominik Obermajer, 20. Dominik Ottomanský, 38. Tomáš Kačer, 43. Dominik Ottomanský, 45. Dominik Ottomanský - 26. Tomáš Bláha, 27. Tomáš Bláha, 37. Martin Peťovský, 42. Martin Peťovský, 44. Tomáš Bláha; rozhodčí: Jakub Procházka - Ondřej Jüngling; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Filip Binko ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:3;
45:00
44:26
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #93 Dominik Ottomanský, asistoval #34 Tomáš Kačer (6:5).
43:38
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Tomáš Bláha bez asistence (5:5).
42:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #93 Dominik Ottomanský, asistoval #91 Matouš Hrubý (5:4).
41:45
Za zmínku stojí určitě nádherný vyrovnávací gól hráče Olympu #26 Martina Peťovského. Který vymetl pavučinu nad hlavou domácího gólmana.
41:43
Timeout OLYMP FLORBAL
41:43
Vyloučen hráč #83 Lukáš Maděra družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
41:22
Hned po gólu Olympu mají rozhodčí ruku nahoře, bude se vylučovat.
41:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #68 Matouš Přílepek (4:4).
37:20
Hned po vyrovnání vracejí Panthers vývoj utkání na svojí stranu! Jejich gólové konto se zvyšuje jako ceny potravin!
37:16
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #93 Dominik Ottomanský (4:3).
36:36
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský bez asistence (3:3).
35:13
Brankář Olympu #1 Filip Binko nyní vytáhl fantastický zákrok proti útoku Pantherů! Naděje na vyrovnání je stále veliká.
31:14
Napětí v hale stoupá jako míra inflace! Dokáže Olymp srovnat na 3:3?
30:00
30:00
29:40
Hráč Panthers #25 Michal Ladra dnes ukazuje Olympu svou sílu a doslova převálcuje každého hráče, který mu vstoupí do cesty. Skvělý výkon!
28:30
Gólostroj Olympu #21 Tomáš Bláha snižuje na stav 3:2. Panthers B nyní na balónku snažící se zvýšit své vedení.
26:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Tomáš Bláha, asistoval #19 Matěj Líba (3:2).
25:38
24:22
Vyloučen hráč #25 Michal Ladra družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:48
Zápas je zatím aktivní na obě strany, obrana Panthers B však nedovoluje Olympu ani zakončit.
19:15
15:00
15:00
12:40
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #48 Dominik Obermajer (2:0).
12:08
Vyloučen hráč #44 Antonín Reischig družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi.