5:0
3:3
- : -

FBC Slavia Praha B - Orka Čelákovice B 8:5
13. Jakub Procházka, 15. Martin Fojtík, 19. Martin Fojtík, 21. Martin Fojtík, 24. Michal Obertan, 30. David Laho, 32. Jakub Puciow, 36. Ondřej Otáhal - 4. Kryštof Minařík, 11. Matěj Čech, 28. Kryštof Minařík, 30. Ivan Tomášek, 35. Kryštof Minařík; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Kabelka ? - Aleš Zetek ?; po třetinách: 0:2, 5:0, 3:3;
36:00
35:31
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #16 David Laho (8:5).
34:29
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #28 Kryštof Minařík, asistoval #89 Václav Kramel (7:5).
34:26
Vyloučen hráč #26 Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání.
32:26
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání.
31:40
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #8 Michal Obertan (7:4).
29:22
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek bez asistence (6:4).
29:10
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #16 David Laho, asistoval #17 Martin Fojtík (6:3).
27:03
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #28 Kryštof Minařík, asistoval #20 Jakub Jareš (5:3).
24:00
24:00
23:13
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #26 Jakub Procházka (5:2).
20:25
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (4:2).
18:28
16:21
Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání.
14:18
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:2).
12:33
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (1:2).
12:00
12:00
10:06
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #52 Matěj Čech bez asistence (0:2).
04:33
Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za hrubost.
03:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha B: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Petr Bína, Matěj Vrablík, Martin Fojtík, David Laho, Ondřej Otáhal