2:3
3:2
0:0

Panthers Praha C POWER - FBC Žraloci Příbram 7:6pn
8. Daniel Černý, 21. Michal Karban, 27. Petr Svojítka, 35. Daniel Černý, 38. Michal Karban, 45. Michal Karban, N Daniel Černý - 1. Pavel Hudík, 18. Stanislav Karas, 26. Marek Roubíček, 30. Milan Štěrba, 39. Jan Krejsa, 45. Milan Štěrba; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:2, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #67 Pavel Hudík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #33 Daniel Černý a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:54
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #67 Pavel Hudík (6:6).
44:39
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #6 Lukáš Tomeš (6:5).
43:51
Timeout FBC Žraloci Příbram
40:33
Vyloučen hráč #13 Martin Kalous družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání.
39:07
Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře.
38:20
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #12 Jan Krejsa, asistoval #67 Pavel Hudík (5:5).
37:55
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban bez asistence (5:4).
35:34
Vyloučen hráč #98 Matěj Špalek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
34:29
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #33 Daniel Černý, asistoval #21 Jan Kudela (4:4).
30:00
30:00
29:59
26:47
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #26 Petr Svojítka, asistoval #34 David Ghali (3:3).
26:27
Vyloučen hráč #14 Michal Tošovský družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání.
25:59
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #87 Michal Soukup (2:3).
23:01
Trestné střílení družstva FBC Žraloci Příbram neproměnil #55 Milan Štěrba.
20:36
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #66 Martin Eckstein (2:2).
17:45
Vyloučen hráč #21 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hra na zemi.
17:06
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Stanislav Karas, asistoval #55 Milan Štěrba (1:2).
15:00
15:00
10:38
07:11
00:32
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #14 Michal Tošovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Žraloci Příbram: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Marek Roubíček, Stanislav Karas, Lukáš Stejskal, Milan Štěrba, Michal Soukup