4:2
4:0
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Panthers Praha C 9:2
9. Vojtěch Majer, 14. Ondřej Trupl, 16. Ondřej Trupl, 16. Ondřej Trupl, 24. Vojtěch Majer, 26. Vojtěch Majer, 28. Ondřej Trupl, 28. Ondřej Trupl, 29. Ondřej Trupl - 14. Lukáš Kubů, 17. Lukáš Kubů; rozhodčí: Jiří Navrátil - Martin Preclík; vyloučení: 0:0 + Patrik Jeřábek 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Pokorný ? - Radek Brych ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 4:0;
36:00
35:52
Vyloučen hráč #36 Patrik Jeřábek družstva Panthers Praha C na 5 minut za hrubost.
28:05
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #98 Jakub Kovanda (9:2).
27:54
Timeout Panthers Praha C
27:54
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #28 Vojtěch Majer (8:2).
27:27
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl bez asistence (7:2).
25:36
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Vojtěch Majer bez asistence (6:2).
24:00
24:00
23:33
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Vojtěch Majer, asistoval #30 Ondřej Trupl (5:2).
16:20
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #71 Lukáš Kubů, asistoval #14 Vojtěch Marek (4:2).
15:53
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #14 Václav Hojný (4:1).
15:35
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #24 Ivan Bartoníček (3:1).
13:57
13:04
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #71 Lukáš Kubů bez asistence (1:1).
12:00
12:00
08:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Navrátil a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Lukáš Kubů, Vojtěch Marek, Tadeáš Šátek, Matěj Jurníček, Mikuláš Kandravý