0:1
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - ACEMA Sparta Praha 3:1
4. Michaela Bauerová, 27. Michaela Bauerová, 33. Kristýna Halousková - 15. Adéla Procházková; rozhodčí: Marek Střída - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová 20 - Karolína Hujerová 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
36:00
35:49
Timeout Florbalová akademie MB
35:49
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #41 Kristýna Halousková, asistoval #8 Dita Volfová (3:1).
26:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (2:1).
26:18
Vyloučen hráč #12 Andrea Pikulová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:55
Klárka opět skvělým zákrokem vyráží raketu Sparty.
19:34
Skorogól Bolky rozvířil diváky, ale rozhodčí byl velice blízko a hra pokračuje.
19:34
Špatně rozehraná standartka Sparty posouvá naše křídla do útoku.
18:17
Koli byla u šance vystřelit a skórovat, ale přišla čistá stopka od Vostřákové.
17:37
Standartka pro spartu. Výběh na osu hřiště blokuje Bára Řezáčová a Sparta rozehrává z rohu.
16:47
NESKUTEČNÁ BAUERKA. její samotný únik, sprint na 30 metrů zastavuje až brankářka Sparty. I tak se Míša dostala do dvou šancí.
16:21
Kovajz se o hře baví nejen s námi, ale i s rozhodčím.
15:09
A zase ta Kolina. Po útěku zkusila vystřelit.
14:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Adéla Procházková, asistoval #72 Tereza Janikovičová (1:1).
14:21
Klárka po ošetření zachytala neskutečný rakety. Útok sparty po ose... a gól.
12:57
Klárka nám zustala ležet po seknutí do ruky od spartské hráčky. Bohudík, není to na šití.
12:02
Domlouvání rozhodčích k výchově mladých florbalistů patří a kluci nám ukazují jak se to má dělat. Skvělá práce, kluci :)
12:00
12:00
11:42
Kovajz rozdává signály a holky je plní s nasazením.
10:43
Kamča za naší bránou opět vede balónek rozděluje rozkazy a i balónek a zakládá nebezpečný útok.
09:51
Klárka opět dominuje malému vápnu a nepustí přes něj ani hůl protihráčky, která se snažila došťouchnout balónek.
08:48
Bauerka našla Kamču, která byla sama samotinká ve střelecké pozici. Ta ovšem měla mířidla neseřízena a trefuje pouze mantinel.
07:55
Kdyby Xerxés vedl válku proti spartě tak, jak hrají holky z Bolky, určitě by se mu povedlo dostat se do Sparty daleko dříve.
06:55
Klárka v bráně má kontrolu nad vším, co na ni sparta vyšle.
06:24
Hra se opět posouvá na mantinelu blízko střídaček.
05:38
Sparta se snaží probojovat, ale Kolina zavřela pásmo jako okno v zimním období.
05:02
Halousková střílí, ale trefuje první hráčku do hrudi.
04:28
Hra se odehrává převážně na spartském území.
03:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #77 Barbora Řezáčová (1:0).