4:2
1:1
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB B "KPY" 6:3
11. Anna - Marie Divišová, 20. Petra Hradečná, 21. Anna - Marie Divišová, 24. Tereza Buršová, 25. Anna - Marie Divišová, 33. Veronika Hořáková - 18. Kristýna Sobotková, 22. Lucie Myslíková, 32. Sandra Fadrhoncová; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Štěpán Weber; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kateřina Jelínková ? - Adéla Fejtová ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:1;
45:00
40:23
Vyloučen hráč #12 Barbora Macáková družstva Florbalová akademie MB B "KPY" na 2 minuty za hra na zemi.
32:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #86 Veronika Hořáková, asistoval #28 Martina Kloudová (6:3).
31:55
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #2 Sandra Fadrhoncová, asistoval #21 Lucie Myslíková (5:3).
30:00
30:00
24:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #77 Anna - Marie Divišová, asistoval #39 Lucie Klepalová (5:2).
23:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Tereza Buršová, asistoval #39 Lucie Klepalová (4:2).
21:33
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #21 Lucie Myslíková bez asistence (3:2).
20:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #77 Anna - Marie Divišová, asistoval #17 Kateřina Tichá (3:1).
19:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #85 Petra Hradečná, asistoval #4 Helena Pechová (2:1).
18:13
Vyloučen hráč #8 Kristýna Mecnerová družstva Florbalová akademie MB B "KPY" na 2 minuty za hra rukou.
17:57
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #27 Anna Srbková (1:1).
15:00
15:00
10:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Štěpán Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB B "KPY": brankář: Adéla Fejtová; hráči v poli: Lucie Myslíková, Andrea Pšeničková, Kristýna Sobotková, Anna Srbková, Viktorie Sedláčková