4:2
4:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč B 12:4
2. Ondřej Dvořák, 13. Libor Denk, 13. Daniel Halm, 15. Vojtěch Haman, 25. Tomáš Hrubý, 26. Filip Dvořák, 29. Vojtěch Haman, 40. Tomáš Hrubý, 41. Vojtěch Haman, 45. Jan Lukeš, 46. Tomáš Hrubý, 58. Jan Lukeš - 14. Josef Svoboda, 26. Vojtěch Jahoda, 26. Michal Pazderník, 49. Milan Novák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Petr Kos; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Hažmuka 25 - Matěj Abraham 12, Tomáš Rambousek 9; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:1;
Komentář domácích Dvořák Filip (Trenér):
Dnes jsme byli konečně produktivní v zakončení. A teď je na to potřeba navázat v dalších utkání. Děkujeme soupeři za zápas a dobrý návrat domů.
Komentář hostů Pařízek Josef (Trenér):
Dnes jsme nebyli vyrovnaným soupeřem. Nedařilo se nám plnit žádné pokyny. Ukázalo se, že do této ligy nepatříme. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:59
A máme tu konec utkání přeji vám příjemný zbytek soboty a u příštího utkání nashledanou
57:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #45 Michal Hrubý (12:4).
55:16
Vyloučen hráč #32 Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
48:25
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #10 Milan Novák, asistoval #73 Adam Svoboda (11:4).
48:13
Libor Denk napřáhl za půlkou ale gól z toho bohužel nebyl
45:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #89 Ondřej Dvořák (11:3).
44:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #91 Vojtěch Haman (10:3).
44:37
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Tomáš Rambousek družstva Snipers Třebíč B
43:02
Vyloučen hráč #51 Kryštof Buchtela družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
40:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #3 Jan Lukeš (9:3).
39:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #21 Filip Dvořák (8:3).
28:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #5 Libor Denk (7:3).
28:00
Důležitý zákrok Hažmuky v předbrankovém prostoru
25:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #70 Jiří Procházka (6:3).
25:54
V posledních minutách se nám tu otevírá střelnice 4 góly za necelé 2 minuty
25:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #45 Michal Hrubý (6:2).
25:07
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #8 Michal Nestrojil (5:2).
14:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #25 Daniel Halm (4:1).
14:32
Tohle si brankář Třebíče za rámeček rozhodně nedá
13:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #90 Josef Svoboda, asistoval #8 Michal Nestrojil (3:1).
12:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #91 Vojtěch Haman (3:0).
12:47
Tohle bylo velmi nebezpečné a je z toho vlastní gól pro Třebíč B
12:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #5 Libor Denk, asistoval #34 Lukáš Zeisel (2:0).
01:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #21 Filip Dvořák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Milan Švejda, Milan Novák, Adam Svoboda, Martin Susa, Miroslav Cvek
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jan Hažmuka; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Tomáš Hrubý, Michal Hrubý