1:1
1:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - Prague Tigers 2:7
33. Tomáš Valkoun, 60. Bohumil Plíšek - 12. Šimon Masár, 14. Tomáš Navrátil, 40. Adam Novák, 42. Šimon Masár, 45. Petr Tlapa, 56. Martin Boušek, 56. Vítězslav Matěj; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Petr Líbal 30 - Pavel Dundr 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:4;
Komentář domácích Petrgál Martin (Trenér):
Petr Dlouhý: Bohužel další nevydařený zápas. Tato sezóna se nese ve stále stejném duchu. Většina týmu je buď zraněná nebo nově v karanténě. Kluci dnes v obraně skvěle makali, ale na výhru to dnes nebylo. Soupeři děkjeme za zápas.
Martin Petrgál: Já si dovolím také pár slov. Předně děkuji klukům za přijetí v "Áčku". Nechci komentovat zranění, nemoce, z mého pohledu úžasný výkon proti lídrovi tabulky, dvě třetiny utkání jsme živili naději na senzační bodový zisk! Když se dodržují pokyn podpořené disciplínou, jde hrát proti každému. Jediné mínus z mého pohledu - nízka efektivita, šance byly. Soupeř zaslouženě vyhrál, gratuluji! A Jičín, hlavy nahoře, divizi udržíte!!! Máte na to. Marku Hubačkovi, který hrál (údajně) poslední zápas kariéry, moc moc děkuji! TWL Máro, já tedy byl u tvého prvního a i posledního zápasu za muže!!! Hodně štěstí v životě.