1:1
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - TJ Sokol Petrovice I. 3:1
5. Vojtěch Šubrt, 20. Vojtěch Šubrt, 24. Vojtěch Soukup - 10. Samuel Hubr; rozhodčí: Martin Bergman - Antonín Hojný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Postránecký ? - Michal Nohava ?; po třetinách: 1:1, 2:0;
24:00
23:25
Vlastní branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #2 Vojtěch Soukup (3:1).
23:05
Vyloučen hráč #85 Matyáš Krkoška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:53
Timeout TJ Sokol Petrovice I.
19:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt bez asistence (2:1).
12:00
12:00
09:01
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #4 Samuel Hubr, asistoval #2 Vojtěch Soukup (1:1).
04:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #60 Josef Řeřicha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Bergman a Antonín Hojný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Petrovice I.:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Patrik Postránecký; hráči v poli: Petr Kroupa, Vendula Řeřichová, Petr Ligač, Vojtěch Šubrt, Matyáš Vítů