0:0
- : -
FD Teplice

Florbal Sokolov - FD Teplice 4:1
7. Jan Skopový, 9. Petr Hoch, 18. Lukáš Konvalina, 21. Jan Šafránek - 38. Lukáš Fiala; rozhodčí: Michal Žáček - Lukáš Grundler; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 24 - Lukáš Topš 20; po třetinách: 3:0, 1:1, 0:0;
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
54:28
Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:49
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vražení zády.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
37:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Lukáš Fiala, asistoval #12 Jan Koštoval (4:1).
34:01
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
20:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek bez asistence (4:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
17:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #42 Jan Skopový (3:0).
16:25
Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
12:10
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za držení.
10:12
Vyloučen hráč #27 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Petr Hoch, asistoval #8 Patrik Soukup (2:0).
06:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #16 Štěpán Mosler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Lukáš Grundler.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Martin Severa, Ondřej Kus, Jan Koštoval
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Jan Šafránek, Štěpán Mosler, Jan Skopový