3:6
1:4
- : -

Florbalová akademie MB - Předvýběr.CZ Florbal MB White 4:14
17. Marek Homolka, 18. Michal Šeda, 25. Jaromír Nop, 38. Michal Šeda - 3. Tobiáš Vaněk, 4. Ondřej Vlk, 8. Adam Staněk, 14. Ondřej Vlk, 17. Adam Staněk, 18. Jiří Miler, 20. Tobiáš Vaněk, 21. Michal Bartoníček, 26. Jan Michalec, 30. Adam Staněk, 35. Matěj Miclík, 37. Jan Michalec, 39. Aleš Chmelař, 40. Jiří Miler; rozhodčí: Jan Paleček - Svatopluk Čech; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Ondřej Chumlen ?, Matyáš Gorda ?, Ondřej Chumlen ? - Karel Schamberger ?; po třetinách: 0:4, 3:6, 1:4;
Komentář domácích Urban Petr (Trenér):
Dnešní utkání bylo druhým zápasem mezi námi. Kluci z Předvýběru dorazili v silné sestavě a tomu odpovídá i výsledek. Zápas byl velice dynamický, rychlý a skvěle sehraný z obou stran. Děkujeme Předvýběru Mladá Boleslav za uskutečnění tohoto utkání a těšíme se na další zápas.
Děkujeme také rozhodčím, jejichž výkon byl skvělý.

45:00
42:32
Timeout Florbalová akademie MB
39:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #3 Matěj Miclík (4:14).
38:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #78 Adam Staněk (4:13).
37:58
Vyloučen hráč #59 Marek Homolka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
37:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Michal Šeda, asistoval #88 Lukáš Orálek (4:12).
36:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #34 Pavel Šlejhar (3:12).
34:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (3:11).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
30:00
30:00
29:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #77 Jan Michalec (3:10).
25:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #62 Aleš Chmelař (3:9).
24:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #80 Jaromír Nop bez asistence (3:8).
21:04
Vyloučen hráč #96 Matěj Batala družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
20:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #53 Michal Bartoníček, asistoval #27 Petr Gergelits (2:8).
19:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #95 Tobiáš Vaněk, asistoval #3 Matěj Miclík (2:7).
17:15
17:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #59 Petr Špaček (1:6).
16:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #34 Pavel Šlejhar (1:5).
16:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #59 Marek Homolka, asistoval #66 Jakub Špryngl (1:4).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matyáš Gorda družstva Florbalová akademie MB
15:00
15:00
13:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #4 Ondřej Vlk, asistoval #27 Petr Gergelits (0:4).
09:45
Vyloučen hráč #79 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:09
03:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #4 Ondřej Vlk, asistoval #53 Michal Bartoníček (0:2).
02:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #95 Tobiáš Vaněk, asistoval #57 Matěj Boček (0:1).