1:4
5:0
- : -

FbC Jazzmani Žatec - 1.FBC DDM Děčín IV 6:7
31. Viktor Milyan, 47. Ondřej Hanuš, 51. Petr Vybíral, 52. Viktor Milyan, 57. Ondřej Hanuš, 58. Adam Brunclík - 3. Jan Fidler, 4. Kristián Zeman, 6. David Matza, 24. Jan Fidler, 26. Miroslav Beránek, 33. Petr Havlík, 38. Jan Fidler; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: David Švátora 15, Pavel Sarič 12 - Adam Havriljak 21; po třetinách: 0:3, 1:4, 5:0;
Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér):
Základní otázkou je, kdyby nám někdo nabídl tento výsledek už na začátku zápasu, jestli bychom ho brali. Hrozivě vyhlížející nářez po dvou třetinách se změnil v povinné dotahování. Jazzmani byli 2 třetiny bez koncentrace a to rozhodlo.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
I v osmi jsme si dvě třetiny počínali dobře a měli zápas pod kontrolou. Ve třetí třetině jsme přestali hrát chytře a lacinější inkasované branky s námi trochu otřásly a domácí naopak nakoply. Nakonec to však kluci zvládli, ikdyž z toho bylo zbytečné drama. Konec dobrý, všechno dobré. Děkujeme soupeři za férový zápas a zdravíme do Děčína naše coviďáky.
59:33
Vyloučen hráč #23 Miroslav Beránek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
59:33
Vyloučen hráč #9 Jan Vápeník družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
59:33
Tohle bude ještě zajímavé.
59:02
Brzo se to tu vyhrotí.
57:45
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #66 Adam Brunclík, asistoval #23 Josef Burda (6:7).
57:45
Brunclík s chladnou hlavou opět po přední.
56:52
Vyloučen hráč #18 Aleš Poloprutský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:52
Žatec dostává šanci vyrovnat.
56:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #16 Matěj Živčák (5:7).
51:50
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan bez asistence (4:7).
51:50
Úplně jako přes kopírák gól V. Milyana.
50:35
Vlastní branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral (3:7).
50:35
Živčák nastřelil Vybírala a ten si míček srazil do vlastní brány.
50:08
Nyní štěstí stálo při Saričovi. Míček mu proskákal těsně kolem tyčky.
48:09
Havriljak si pohlídal Čermákovu střelu.
46:20
46:20
Vybíral skosil mantinel, ztratil balónek a Hanuš proměňuje.
45:31
A teď i nájezd, Sarič jede.
45:30
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #5 Jakub Ponert.
45:30
Sarič neskutečne na dvakrát vychytal Děčín.
43:59
Čermák vracel dozadu, kde ale nikdo nestál. Naštěstí se Havlík stihnul vrátit ještě před děčínským hráčem.
42:35
Bartoš zastavil Daška, který se hnal dopředu.
40:48
Sarič si došel pro Beránkovu střelu.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
38:36
Matza si prošel celé hřiště, zastavil ho až Vápeník před brankou.
37:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler bez asistence (1:7).
36:40
Čermák předvedl kousek ze svého nohejbalového umění.
36:03
Vápeník dnes zatím nejlepším hráčem Žatce na hřišti.
34:23
Už tu rozjíždíme zívací mexickou vlnu a Eliška samou nudou rozbila žateckou propisku.
32:19
Vlastní branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #28 Petr Havlík (1:6).
32:19
Tak tohle byl těžký vlastňák. Dneska už jsem viděla dva, ale tenhle byl z nic bezkonkurenče nejlepší.
30:29
30:29
Střídání brankáře. Nový brankář #27 Pavel Sarič družstva FbC Jazzmani Žatec
30:29
Komentář naší hlasatelky Elišky ke gólu V. Milyana: „Tak tenhle byl krásnej, Viky.“
29:09
Milyan hned z trestné vyrazil na bránu Děčínu i s míčkem, jeho následná přihrávka byla ale nepřesná.
26:56
Vyloučen hráč #14 David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
26:50
To je tak, když píšete a píšete a Eliška vám říká, že nic nevidí. Poněvadž se stránka FISu neobnovuje sama, tak všechno, co jsem psala končilo pod kolonkou 1. část místo druhé. Ale teď už je všechno cajk.
25:05
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #23 Miroslav Beránek, asistoval #31 Petr Vybíral (0:5).
25:05
Švátora si nepohlídal přední tyč a ejhle, je to gól.
23:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #5 Jakub Ponert (0:4).
23:51
Tak tahle Filerova střela dokonale zaplula do brány.
22:29
Zeman trefuje Švátoru do masky.
21:25
Žatec už trefuje bránu, ale teď zase "pouze" brankáře.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:13
20:00
19:52
Na druhé straně hřiště teď své umění ukázal Švátora, který vyčapal Matzu.
19:25
Havriljak si dojel pro balonek na hranu velkého brankoviště.
17:10
Žatecké přečíslení 3na1 končí na hrudi Havriljaka.
16:08
Žatec by potřeboval jednu věc - trefit bránu.
14:36
Fidler minul bránu o dobrý metr.
12:59
Vyloučen hráč #23 Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
12:52
Kopecký ducnul do Vybírala a ten letěl málem až za mantinel.
10:36
Ono se toho děje tolik, že se vlastně ani nic neděje.
08:56
Kopecký pouze do boční síťky.
06:54
V. Milyan se prokličkoval středem hřiště, ale nakonec jeho střela skončila na veverkách nad brankou.
05:56
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #18 Aleš Poloprutský (0:3).
05:56
Poloprutský na Matzu a ten do prázdné. Jak prosté.
05:22
Švátora vytrčil svou levačku proti Matzově střele.
03:54
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #7 Kristián Zeman, asistoval #12 David Matza (0:2).
03:54
Hodně štěstí na straně Děčína.
02:29
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (0:1).
02:29
Fidler po zemi do prázdné bez problémů.
01:57
Vyloučen hráč #29 Tomáš Kučera družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
01:44
Děčín dnes 8+1 vyčkává, není kam se honit. Alespoň jedno pozitivum jejich prořídlá sestava má, nemůžou nám postavit Velkou děčínskou zeď, ale jen Malou děčínskou. Takže na jejich stranu hřiště i vidíme.
00:06
Žatečtí se ihned hnali dopředu, D. Milyan jen o kousek minul bránu.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Petr Vybíral, Matouš Dašek, David Matza, Jan Fidler, Jakub Ponert
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Josef Burda, Aleš Kopecký, David Milyan, Matěj Živčák, Jan Čermák