2:0
2:0
- : -

FBS Olomouc B - 1. FBK Sršnice Rožnov p/R 9:0
2. Kristýna Kenížová, 3. Michaela Rullová, 5. Monika Tihlářová, 9. Monika Tihlářová, 12. Alena Sklenářová, 21. Michaela Rullová, 23. Monika Tihlářová, 28. Monika Tihlářová, 35. Monika Tihlářová; rozhodčí: Tomáš Hrbáč - Milan Sláma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Simona Knotková ? - Viktorie Štefková ?; po třetinách: 5:0, 2:0, 2:0;
36:00
34:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová, asistoval #15 Klára Folková (9:0).
31:47
Vyloučen hráč #79 Lenka Vahalíková družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
27:20
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová, asistoval #4 Alice Pavlíková (8:0).
24:00
24:00
22:06
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová bez asistence (7:0).
20:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Rullová, asistoval #4 Alice Pavlíková (6:0).
12:00
12:00
11:18
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #17 Alena Sklenářová, asistoval #23 Monika Tihlářová (5:0).
08:28
04:39
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová, asistoval #8 Jana Cholková (3:0).
02:49
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Rullová, asistoval #10 Kristýna Kenížová (2:0).
01:36
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Kristýna Kenížová, asistoval #21 Michaela Rullová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hrbáč a Milan Sláma.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršnice Rožnov p/R: brankář: Viktorie Štefková; hráči v poli: Klára Martinková, Julie Jančálková, Lenka Vahalíková, Kateřina Zavadilová, Saskie Střelecká