3:3
2:3
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Liberec B 9:6
1. Jan Novotný, 3. Adam Buriánek, 10. Dominik Reczai, 17. Dominik Reczai, 21. Dominik Reczai, 29. Jakub Janoušek, 34. Jan Novotný, 55. Tadeáš Hradil, 60. Jan Novotný - 26. Jan Blecha, 31. Dominik Šollar, 39. Bohuslav Ferdan, 51. Petr Jahn, 52. Marek Žagan, 60. Petr Jahn; rozhodčí: Svatopluk Čech - Josef Kubát; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 28 - Jakub Mauer 8, Daniel Kupec 10; po třetinách: 4:0, 3:3, 2:3;
Komentář domácích Kovář Jan (Trenér):
Dnes z obou stran velmi pohledné a vyrovnané utkání. Nám výborně vyšel úvod, ve kterém se nám podařilo vybudovat si nadějný a nakonec i velmi důležitý náskok. Soupeř nás následně dokázal zatlačit, v těžkých chvílích nás však podržel gólman. Děkujeme fanouškům a soupeři za utkání.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Dnešek nás hodně zklamal. Nedokázali jsme pohlídat soupeřovi brejky ze začátku zápasu. Špatně jsme dostupovali hráče a když už jsme dostoupili, skončilo to faulem. Navíc soupeře podržel skvěle chytající golman. Pár pasáží, kdy jsme hráli, co jsme chtěli nestačilo a soupeř zaslouženě vyhrál. Díky všem za dnešní utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #40 Dominik Šollar (9:6).
59:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (9:5).
54:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #83 Lukáš Hlava (8:5).
51:35
Nechci to zakřiknout ale začínají se nám dorovnávat branky
51:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (7:5).

46:14
Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Sláva už je natěšený že půjde do hry
43:58
Vyloučen hráč #39 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi.
43:07
Zatím Koberovy vyhrávají jak výsledkově tak i trestně
42:57
Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:18
Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.

38:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (7:3).
33:53
33:53
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Daniel Kupec družstva FBC Liberec B
33:30
Na trestných lavicích u obou týmů je víc hráčů jak na střídačce.
30:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #95 Marek Žagan (6:2).
30:05
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
28:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #92 Dominik Reczai (6:1).
27:24
Ani na jedné straně se brankáři nenudí
25:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #89 Jan Havrda (5:1).
24:12
Vyloučen hráč #7 Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
22:48
Doufáme že kapitán domácích se minimálně pokusí vyrovnat výkonu osmigolového Jiřího Špaka z minulého utkání proti Panthers Liberec.
20:55
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #7 Jan Haloun (5:0).
20:55
Kapitán domácího výběru završil hattrick již v jednadvacáté minutě dnešního zápasu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:11
20:00
19:55
Koberovy se po minulé prohře probudily a zatím vyhrávají.
16:18
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (4:0).
15:47
Vyloučen hráč #38 Matěj Vodrážka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
14:43
Na hřišti je to teď vyrovnané
14:25
11:08
Vyloučen hráč #4 Jonáš Zakouřil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
09:20
07:38
Frky čaruje s míčkem

04:40
Fajfka chytá zatím úplně všechno
02:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #8 Petr Frkala (2:0).
00:25
00:01
Tak co? Bude dneska zápas stejně ,,dobrý" jako minule. Snad ne
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Svatopluk Čech a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Marek Žagan, Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Matěj Ševčík, Jakub Vacek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Jonáš Zakouřil, Jan Novotný, Jan Haloun, Jakub Janoušek, Dominik Reczai