2:4
2:5
- : -

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:10
4. Martin Fiala, 22. Jakub Košař, 38. Ondřej Váně, 52. David Kozelka, 55. Ondřej Váně - 12. Filip Štědrý, 23. Jakub Mikolášek, 24. Jiří Sloup, 29. Jakub Mikolášek, 38. Filip Konrady, 45. Pavel Šimeček, 48. Ondřej Kuhajda, 48. Pavel Šimeček, 53. Jiří Sloup, 54. Šimon Dubský; rozhodčí: Jaromír Péc - Luděk Lejba; vyloučení: 6:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jan Barna 14 - Daniel Dolák 10; po třetinách: 1:1, 2:4, 2:5;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Do dnešního utkání jsme vstoupili s jasným herním plánem, který jsme byli po celé dvě třetiny schopni dodržovat. Možná i díky fyzické únově nám ve třetí třetině začala odcházet koncentrace a soupeř toho maximálně využil. Myslím si, že tu byl vidět kvalitní florbal, jen škoda, že hráči nepoznali nastavený metr a nevěděli, co si můžou dovolit. Děkuji všem zúčastněným
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Do utkání jsme vstoupili tak, že nám bude stačit hrát na půl plynu, abychom tady uspěli. Domácí nám naštěstí brzy vysvětlili, že to takhle nepůjde a že musíme přidat. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
56:55
Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
55:00
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
55:00
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
54:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #6 Jan Šůs (5:10).
53:54
Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #19 Patrik Med (4:10).
52:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:9).
51:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:8).
49:45
Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:50
Timeout FBC ROKYCANY
47:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #98 Jiří Čížek (3:8).
47:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:7).
46:53
Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
44:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (3:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
38:22
Vyloučen hráč #12 Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
37:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (3:5).
37:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #19 Patrik Med (2:5).
28:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #41 Jiří Sloup (2:4).
26:13
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
23:07
22:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (2:2).
21:44
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #25 Martin Fiala (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
15:32
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:1).
03:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #39 David Kozelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Huleš, Filip Štědrý, Jiří Čížek, Pavel Šimeček, Jiří Sloup
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Nový, Jakub Košař, Ondřej Váně, Martin Fiala, David Kozelka