2:2
4:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK - FBC DDM Kati Kadaň 7:9
11. Lukáš Dittrich, 27. Štěpán Vrzák, 29. Lukáš Dittrich, 34. Lukáš Dittrich, 37. Štěpán Vrzák, 38. Jakub Zeman, 41. Jakub Zeman - 9. Daniel Tattermusch, 10. Alexandr Pech, 12. Vilém Chaloupka, 15. Vojtěch Grohol, 20. Daniel Tattermusch, 23. Jakub Lučan, 31. Daniel Tattermusch, 40. Alexandr Pech, 43. Daniel Tattermusch; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 3:2 + Vilém Chaloupka 5; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jiří Pecka 10 - Jan Šimko 14, Martin Příhoda 11; po třetinách: 1:4, 2:2, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 11:7
45:00
42:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #76 Martin Koukl (7:9).
40:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #13 Štěpán Vrzák (7:8).
39:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #93 Jakub Lučan (6:8).
37:17
36:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #13 Štěpán Vrzák bez asistence (5:7).
36:07
Vyloučen hráč #50 Vladimír Michal družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
34:11
Vyloučen hráč #69 Robert Kaufmann družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za hra na zemi.
34:11
Vyloučen hráč #69 Robert Kaufmann družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za nesportovní chování.
33:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #48 Jakub Zeman (4:7).
33:00
Vyloučen hráč #9 Dominik Kožnar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
30:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #8 Vojtěch Grohol (3:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
28:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #13 Štěpán Vrzák (3:6).
26:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #13 Štěpán Vrzák, asistoval #12 Lukáš Dittrich (2:6).
25:44
Vyloučen hráč #44 Vilém Chaloupka družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za sekání.
22:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Jakub Lučan, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:6).
14:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #76 Martin Koukl (1:4).
12:20
Vyloučen hráč #69 Robert Kaufmann družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za vražení zády.
11:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #7 Alexandr Pech (1:3).
10:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #28 Tomáš Lukáš (1:2).
09:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #9 Dominik Kožnar (0:2).
08:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Štěpán Rapek, Martin Koukl, Daniel Tattermusch, Vojtěch Grohol, Lukáš Lukavec