1:1
1:1
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 zelení - FBC Kutná Hora - Černí 2:3pn
9. Benedikt Jan Lukáš, 23. Benedikt Jan Lukáš - 10. Denis Vaingát, 17. Martin Zralý, N Jaroslav Paďouk; rozhodčí: Vojtěch Pelikán - Vít Kohout; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Vácha ?, Jakub Novotný ? - Matěj Řípa ?, Jan Hrubý ?; po třetinách: 1:1, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #48 Matěj Augusta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #33 Jaroslav Paďouk a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #81 Marek Žampach a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #11 Benedikt Jan Lukáš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #8 Denis Vaingát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #33 Jaroslav Paďouk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #70 Jakub Rákosník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #21 Jiří Balcar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #4 Štěpán Blahník , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
25:47
Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
25:47
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Paďouk družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za nesportovní chování.
25:19
Timeout FBC Kutná Hora - Černí
25:19
Vyloučen hráč #7 Marek Lorenc družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za sekání.
22:24
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #11 Benedikt Jan Lukáš bez asistence (2:2).
16:56
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #6 Martin Zralý, asistoval #33 Jaroslav Paďouk (1:2).
13:55
Vyloučen hráč #10 Matěj Kůrka družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za sekání.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jakub Novotný družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #15 Jan Hrubý družstva FBC Kutná Hora - Černí
13:00
13:00
09:10
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #8 Denis Vaingát bez asistence (1:1).
08:04
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #11 Benedikt Jan Lukáš, asistoval #70 Jakub Rákosník (1:0).