2:1
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - Tatran OC Šestka Střešovice 4:2
3. Jan Krejča, 11. Jan Krejča, 22. Jan Krejča, 26. Adam Roháč - 5. Matyáš Polidar, 25. Jan Škácha; rozhodčí: David Hertz - Adam Lubina; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Krejča ?, David Švehlík ? - Viktor Dvořák ?, Filip Juzl ?; po třetinách: 2:1, 2:1;
25:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč bez asistence (4:2).
24:55
Timeout Tatran OC Šestka Střešovice
24:49
Vyloučen hráč #17 Ondřej Vopička družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za špatné střídání.
24:09
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #46 Jan Škácha bez asistence (3:2).
21:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (3:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Filip Juzl družstva Tatran OC Šestka Střešovice
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #65 David Švehlík družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00
13:00
11:16
Vyloučen hráč #46 Jan Škácha družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
10:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #31 Jakub Slavík (2:1).
04:54
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #97 Vít Krošlák (1:1).
02:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (1:0).