5:1
7:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Panthers Praha B U23 15:6
1. Marek Pokorný, 2. Patrick Lenke, 3. Daniel Jäschke, 22. Patrick Lenke, 26. René Chodura, 30. Dominik Šebek, 33. Dominik Mach, 37. Lukáš Mock, 44. Mikuláš Kulík, 51. Dominik Šebek, 54. Dominik Šebek, 55. Ondřej Kopp, 57. Marcel Kalfiřt, 59. Lukáš Pardubský, 60. Kryštof Danda - 7. Patrik Míka, 20. Jakub Žiška, 21. Jakub Žiška, 48. Vojtěch Wojnar, 53. Marco Lombino, 54. Marco Lombino; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 33 - Julius Šabler 23; po třetinách: 3:2, 5:1, 7:3;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Dnes musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře. I přes 6 inkasovaných branek to byl jeho zápas. Ve předu se nám povedlo být produktivní, takže spokojenost. Je třeba abychom tempo přenesli do dalších zápasů. Díky moc všem divákům, byli skvělí.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
Dnes to byl jeden z našich nejhorších zápasů v sezóně a soupeř zvítězil naprosto zaslouženě. Byl to takový den "blbec" a nedařilo se vůbec nic, což zejména dokumentoval závěr. Děkujeme soupeři za prověření.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
59:59
Šabler v poslední vteřině stihl vyrazit poslední střelu zápasu.
59:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Kryštof Danda, asistoval #74 Jiří Němec (15:6).
59:19
Krásná střela nad rameno hostujícího brankáře.
58:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (14:6).
58:05
A další střela do prázdné brány.
57:15
Mock překazil přihrávku mezi útočníky hostů.
56:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt bez asistence (13:6).
54:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (12:6).
54:23
Další střela do prázdné brány.
53:55
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (11:6).
53:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek z trestného střílení (11:5).
52:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #70 Tomáš Marhefka (10:5).
52:05
Marhefka si položil Jiráčka a Lombino se trefil těsně pod horní tyč.
50:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #13 Patrick Lenke (10:4).
50:39
Šebek dostal přihrávku od Lenkeho a střílel do prázdné.
49:46
Mattes opět trefuje Jiráčka.
49:14
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
48:50
Lenke trefuje pouze hruď Šablera.
47:44
Jiráček opět zůstal proti hostům sám, ale situaci zvládl.
47:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (9:4).
46:43
Mattes si krásně obehrál obránce domácích, ale Jiráček svůj tým podržel a míček v bráně neskončil.
45:54
Hosté si přihrávali balónek sem a tam na třetině domácích, ale nic z toho nebylo.
44:52
Mach zabránil jisté gólové situaci Wojnara.
43:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (9:3).
43:34
Kulík procpal balónek do brány střelou nad rameno Šablera.
42:58
Pokorný nahrával na střed, tam ale na jeho přihrávku nikdo nečekal.
41:15
Mattesova střela těsně minula bránu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Praha.
40:00
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
39:30
Pardubský poslal balónek dopředu, ale Kulík už ho doběhnout nestihl.
38:13
Jiráček opět připraven.
36:33
Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
36:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #97 Lukáš Mock, asistoval #11 Ondřej Kopp (8:3).
35:53
Němec trefuje boční síť.
34:29
Jiráček předvedl další svělý zákrok.
33:15
Kříž se snažil sebrat balónek Chodurovi, ale na jeho rychlé nohy nestačil.
32:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #67 Kryštof Danda (7:3).
32:23
Mach z výběhu trefuje těsně pod horní tyč.
30:50
Wojnar trefuje boční síťku.
29:59
Jiráček vyráží daší střelu hostů, tentokrát Mattese.
29:07
29:07
Lenke přihrál Šebkovi a ten už střílel do prázdné brány.
27:38
Na staně domácích se ozvala tyč.
26:30
Míka se pustil do souboje s mantinely, a chvíli to vypadalo, že mantinely zvítězí a pošlou Míku k zemi.
25:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #26 Marek Pokorný (5:3).
25:31
Rychlá přihrávka Pokorného na Choduru končí dalším gólem domácích.
24:25
Jiráček vychytal střelu Lombina od středové čáry.
23:40
Michálek zblokoval střelu Žišky.
22:45
Vyloučen hráč #17 René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
21:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:3).
21:08
Kulíkova střela letěla těsně vedle branky, odrazila se od mantinelu a Lenke nějakým záhadným způsobem dotečoval balónek za záda Šablera.
20:40
Šabler sebral balónek z hokejky Kulíka.
20:08
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška z trestného střílení (3:3).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Praha.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:15
20:00
19:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #60 Marco Lombino (3:2).
17:08
Šablerovi teď balónek přeskočil nohu, ale naštěstí pro Panthers to gólem neskončilo.
16:14
Pardubský střílí nad.
14:30
Jiráček zvedl ruku nad hlavu a vyrazil tak střelu Marhefka.
12:28
Šroubek dokázal nahrát Jančíkovi přes dva bránící hráče, Jiráček byl ale připraven a střelu Jančíka vychytal.
12:00
Pokorný netrefuje bránu.
11:10
Chládkova střela z otočky trefila nohu prvního hráče před ním.
09:21
Jiráček se natáhl po střele Mašáta.
08:08
Jiráček se v bráně povaluje sem a tam, ale míček za brankovou čáru nepustil.
06:18
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #37 David Förster (3:1).
06:18
Míka procpal balónek do branky těsně vedle levé tyčky.
05:43
Další střela hostů se odráží od tyčky domácí brány.
04:50
Šabler nevěděl odkud míček letěl, ale dokázal ho vyrazit.
03:56
Panthers se konečně dostali ke střele, ta ale mířila vedle.
02:30
Jiráček hrábl po míčku a zastavil tak přihrávku mezi pražskými útočníky.
02:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #11 Ondřej Kopp (3:0).
01:39
Svělý zákrok domácího brankáře Jiráčka.
01:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:0).
01:06
Domácí se po třetí dostali k brance a je z toho další gól.
00:45
Druhá akce Kadaně... tyčka.
00:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný bez asistence (1:0).
00:15
První akce Pokorného, který z dorážky klepl balónek za záda Šablera.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Kadaň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Kryštof Novotný, Jakub Žiška, Adam Šroubek, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Ondřej Kopp, Marek Pokorný, René Chodura, Daniel Jäschke, Lukáš Mock