3:1
- : -
FKMP Praha

FKMP Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady D 7:4
3. Martin Houdek, 5. Aleš Rafaj, 21. Pavel Švarc, 24. Martin Houdek, 30. Aleš Rafaj, 34. Ondřej Kotal, 36. Aleš Rafaj - 11. Daniel Stránský, 12. Jiří Příhoda, 24. Jan Voříšek, 30. Petr Syruček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2 + Jan Voříšek 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Zdeněk Tesařík ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:1;
36:00
35:52
Vyloučen hráč #17 Jan Voříšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 5 minut za hrubost.
35:35
Vyloučen hráč #78 Michal Bajus družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za opakované přestupky.
35:05
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady D
35:05
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #9 Pavel Švarc (7:4).
33:53
Vyloučen hráč #62 Martin Houdek družstva FKMP Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
33:21
Timeout FKMP Praha
33:21
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #15 Ondřej Kotal, asistoval #12 Jan Klozar (6:4).
29:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #28 Petr Syruček, asistoval #17 Jan Voříšek (5:4).
29:08
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj bez asistence (5:3).
24:00
24:00
23:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #17 Jan Voříšek, asistoval #78 Michal Bajus (4:3).
23:02
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #12 Jan Klozar (4:2).
21:24
Vyloučen hráč #13 Aleš Rafaj družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
20:46
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #9 Pavel Švarc, asistoval #12 Jan Klozar (3:2).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #27 Jiří Příhoda, asistoval #28 Petr Syruček (2:2).
10:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #33 Daniel Stránský, asistoval #46 Lukáš Frydrych (2:1).
05:51
Vyloučen hráč #28 Petr Syruček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za špatné střídání.
04:09
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #33 Ondřej Kuželka (2:0).
02:15
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #33 Ondřej Kuželka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady D: brankář: Zdeněk Tesařík; hráči v poli: Daniel Stránský, Michal Bajus, Jiří Příhoda, Patrik Bron, Petr Syruček