1:3
- : -
FBC Hranice

Fbc Excalibur Šternberk - FBC Hranice 4:9
15. Josef Richter, 18. Dominik Papica, 20. Jakub Repa, 41. Martin Mikolajek - 2. Tomáš Němeček, 3. Jan Grygar, 6. Jan Baar, 11. Michal Kušner, 15. Jan Grygar, 16. Jan Baar, 42. Roman Mik, 42. Vojtěch Lév, 43. Jakub Bitter; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0 + Jan Procházka 5 + ČK1:6; využití: 3:0; zásahy brankářů: Hedvika Mikolajková ? - Jakub Maňas ?; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:3;
45:00
42:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #15 Antonín Krčmář (4:9).
41:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #3 Vojtěch Lév, asistoval #15 Antonín Krčmář (4:8).
41:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #98 Roman Mik, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (4:7).
40:52
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #15 Martin Mikolajek, asistoval #22 Martin Návrat (4:6).
40:45
Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
40:45
Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 5 minut za hrubost.
40:45
Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Excalibur Šternberk do konce utkání.
39:38
Vyloučen hráč #88 Tomáš Němeček družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
38:19
Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:31
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
19:50
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #23 Jakub Repa, asistoval #62 Martin Robert Horry (3:6).
19:34
Vyloučen hráč #97 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:56
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #21 Petr Marghold (2:6).
16:39
Vyloučen hráč #55 Ondřej Millian družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
15:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #7 Jan Baar bez asistence (1:6).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar bez asistence (1:5).
14:25
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #29 Josef Richter, asistoval #11 Jan Procházka (1:4).
10:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #2 Michal Kušner, asistoval #7 Jan Baar (0:4).
05:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #7 Jan Baar, asistoval #99 Jakub Bitter (0:3).
02:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #7 Jan Baar (0:2).
01:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Němeček, asistoval #97 Jan Grygar (0:1).