4:2
1:1
- : -

Spartak Pelhřimov - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:8pn
1. Matyáš Havelka, 3. Patrik Mynařík, 16. Vít Papež, 25. Šimon Kysela, 26. Šimon Kysela, 27. Vít Papež, 33. Šimon Kysela - 5. Matyas Fišer, 7. Tomáš Končel, 11. Luboš Brzoň, 15. Martin Pavelka, 27. Luboš Brzoň, 29. Milan Tvrdík, 34. Martin Pavelka, N Luboš Brzoň; rozhodčí: Jakub Kantor - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Aleš Václavík ? - Filip Kopecký ?; po třetinách: 2:4, 4:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #11 Martin Sviták , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #19 Luboš Brzoň a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #97 Šimon Kysela , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #42 Josef Smejkal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #15 Libor Domkář , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
42:39
Timeout Spartak Pelhřimov
36:26
Vyloučen hráč #10 Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:51
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #5 Petr Baloun (7:7).
32:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Šimon Kysela, asistoval #15 Libor Domkář (7:6).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Milan Tvrdík, asistoval #44 Matyas Fišer (6:6).
26:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #42 Josef Smejkal (6:5).
26:09
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
26:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #10 Patrik Mynařík (6:4).
25:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Šimon Kysela, asistoval #17 Matěj Jirků (5:4).
24:34
17:37
Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
15:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež bez asistence (3:4).
15:12
Filip Kopecký hbitě vychytal ránu pod břevno.
15:00
15:00
14:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #19 Luboš Brzoň (2:4).
10:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (2:3).
10:55
Luboš Brzoň neskutečně vymetl pavučinku.
06:03
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Tomáš Končel, asistoval #44 Matyas Fišer (2:2).
04:57
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #44 Matyas Fišer, asistoval #19 Luboš Brzoň (2:1).
03:37
Vyloučen hráč #88 Matyáš Havelka družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
02:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #11 Martin Sviták (2:0).
00:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Matyáš Havelka bez asistence (1:0).