- : -
FBC Lomnice
TJ Turnov

FBC Lomnice - TJ Turnov 10:2
1. Tomáš Fiedler, 6. Adam Foltýn, 7. David Pěnička, 10. Tomáš Riemer, 11. Tomáš Fiedler, 20. Tomáš Fiedler, 29. Tomáš Fiedler, 30. Matěj Stránský, 45. Tomáš Fiedler, 45. Matěj Šidlichovský - 2. Filip Janků, 32. Michael Dvořák; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Šimon Šteinfest; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Baroch ? - Ondřej Šafář ?; po třetinách: 5:1, 3:0, 2:1;
45:00
44:49
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Matěj Šidlichovský, asistoval #19 Adam Foltýn (10:2).
44:06
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #8 Matěj Stránský (9:2).
43:30
Timeout TJ Turnov
31:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Michael Dvořák, asistoval #26 Filip Janků (8:2).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #8 Matěj Stránský, asistoval #11 Matyáš Matušů (8:1).
28:09
27:17
Vyloučen hráč #6 Antonín Bugno družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
19:57
15:00
15:00
10:55
09:49
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #14 Tomáš Riemer bez asistence (4:1).
06:24
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 David Pěnička, asistoval #19 Adam Foltýn (3:1).
05:03
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #19 Adam Foltýn, asistoval #24 Matěj Šidlichovský (2:1).
03:00
Po dvou rychlých gólech nastává přelévaná ze strany na stranu.
01:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků bez asistence (1:1).
00:20
Vítáme vás, díky tomu, že jsme se všichni sešli s velkým náskokem, došlo k dohodě a zápas začal o 15 minut dříve.