0:4
1:2
- : -

FBC Mohelnice - SK K2 Prostějov 2:8
4. Matyáš Friedl, 35. Štefan Bubela - 2. Jan Rebilas, 9. Adam Anděl, 17. Lukáš Stach, 25. Jan Báthory, 26. Jan Rebilas, 30. Jan Báthory, 38. Stanislav Elsner, 40. Adam Hurdálek; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:4 + Stanislav Elsner OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Holátko ? - Vít Spíchal ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:2;
45:00
42:57
Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
39:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #11 Adam Hurdálek, asistoval #9 Stanislav Elsner (2:8).
37:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #28 Jan Rebilas (2:7).
34:48
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #83 David Horák (2:6).
34:28
Vyloučen hráč #46 Tomáš Paprsek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
34:28
Vyloučen hráč #28 Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
31:12
Timeout FBC Mohelnice
31:12
Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #33 Adam Anděl (1:6).
27:44
Vyloučen hráč #25 Petr Pátek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #28 Jan Rebilas, asistoval #11 Adam Hurdálek (1:5).
24:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #9 Stanislav Elsner (1:4).
20:32
Vyloučen hráč #35 Michal Holásek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
16:15
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Lukáš Stach, asistoval #32 Patrik Lošťák (1:3).
15:00
15:00
11:12
Vyloučen hráč #9 Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
11:12
Vyloučen hráč #9 Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
08:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #4 Jan Báthory (1:2).
07:09
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
03:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Matyáš Friedl, asistoval #83 David Horák (1:1).
01:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vít Spíchal; hráči v poli: Adam Hurdálek, Stanislav Elsner, Adam Anděl, Jan Báthory, Jan Rebilas