0:3
1:1
- : -

OLYMP FLORBAL - FbŠ Bohemians B 5:6
6. Filip Mach, 7. Přemysl Machek, 13. Matyáš Pechar, 15. Patrik Bělohlávek, 34. Robin Davis - 9. Jakub Šárka, 9. Ondřej Plecháč, 18. Lukáš Kuncman, 22. Jakub Šárka, 29. Jakub Buršík, 32. Ondřej Plecháč; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Dvořák ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 4:2, 0:3, 1:1;
45:00
44:59
Zápas je u konce. 3 body si domů odnáší Bohemka.
44:31
Vyloučen hráč #57 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
43:34
Timeout OLYMP FLORBAL
43:18
Prchlíkova noha neumí jen kopat balón, ale údajně i podrážet protihráče. Šel si sednou na 2.
42:04
Vyloučen hráč #57 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
35:52
Posledních deset minut utkání bude hodně napjatých.
33:24
Multivitamínek Krisemu pomohl při stínění a Davisova střela tak skončila v zacloněné bráně.
33:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Davis, asistoval #81 Patrik Bělohlávek (5:6).
31:56
Olymp musí zabrat. Jakub Krise se občerstvuje u pořadatelského stolku. Snad mu džus chutnal a namotivuje ho do zápasu.
31:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč bez asistence (4:6).
30:33
Je tu poslední třetina. Těšíme se na hezký florbal plný emocí.
30:00
30:00
29:59
2. třetinu zakončuje Matyáš Prchlík fotbalovým výkopem.
28:40
Takovýhle přesun by dost rychle nestihlo ani pendolíno. Bohemka se ujímá vedení.
28:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Jakub Buršík, asistoval #12 Petr Hromádko (4:5).
28:00
Brankář Olympu si na konto připisuje další klíčové zákroky.
25:55
Machek se vyžívá v dohrávání soubojů. Rozhodčí z toho radost vůbec nemá. Trestná lavička už si na 69ku brousí zuby.
24:10
Hbitý Dvořák zachránil tým před katastrofou.
23:10
Olymp brání další přesilovku. Snad se poučili z minule.
22:49
Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
22:00
Opět je dorovnáno po krásné akci hostích.
21:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #2 Jakub Buršík (4:4).
19:21
Druhé oslabení Olymp ustál.
17:57
Ani to ale nestačilo. Jedno vyloučení je u konce. Tak ještě minutka ve čtyřech.
17:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #39 Lukáš Kuncman bez asistence (4:3).
17:07
Olymp jde do tří. Na hřišti je ale legenda Jakub Krise.
16:49
Vyloučen hráč #18 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:00
Je tu první přesilovka zápasu. Využije ji Bohemka?
15:25
Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:25
Krásná šibenice z breaku.
14:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek bez asistence (4:2).
12:46
Parádní gól z rozehrávky. I přesto se ale na střídačce ozývá nespokojenost se zbytkem výkonu.
12:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #73 Jiří Beck (3:2).
10:35
Hráči a trenéři vidí samozřejmě i nejasné zákroky. Rozhodčí spor ale pohotově vyřešili a nikdo se nepohrotil.
09:20
Mach to přepálil..
08:25
A v deváté minutě je vyrovnáno. Toto budou gólové hody.
08:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #4 Petr Červenka (2:2).
08:13
Hosté mají ale rychlou odpověď. Čeká nás napínavé utkání.
08:01
06:45
Desátá dorážka z velkého brankoviště Bohemky skončila gólem do Budějic.
06:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #69 Přemysl Machek, asistoval #81 Patrik Bělohlávek (2:0).
05:50
Krásná nahrávka našla svůj cíl a byla nekompromisně uklizena do branky Bohemky.
05:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #24 Filip Mach, asistoval #69 Přemysl Machek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Jakub Buršík, Petr Hromádko, Jakub Šárka, Petr Červenka