2:0
6:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - OLYMP FLORBAL Apollon 8:2
2. Vít Hofman, 10. Matěj Mareček, 17. Vít Hofman, 17. Martin Grygar, 20. Vít Hofman, 23. Michal Bauer, 24. Martin Grygar, 24. Vít Hofman - 21. Matyáš Míka, 24. David Vokoun; rozhodčí: Michal Sičár - Václav Martin Šimice; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Míka ? - Tobias Flosman ?; po třetinách: 2:0, 6:2;
24:00
23:49
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (8:2).
23:39
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #27 Martin Grygar, asistoval #52 Vítězslav Šmid (7:2).
23:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL Apollon vstřelil #27 David Vokoun, asistoval #43 Tom Cusan (6:2).
22:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (6:1).
20:41
Timeout OLYMP FLORBAL Apollon
20:41
Vlastní branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #1 Matyáš Míka (5:1).
19:42
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #57 Matěj Mareček (5:0).
17:00
Vyloučen hráč #4 Aneta Böer družstva OLYMP FLORBAL Apollon na 2 minuty za sekání.
16:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #27 Martin Grygar, asistoval #13 Antonín Kaprhál (4:0).
16:31
13:24
Vyloučen hráč #9 Lukáš Hejduk družstva OLYMP FLORBAL Apollon na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:30
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #57 Matěj Mareček bez asistence (2:0).