4:0
2:4
- : -

Florbal Sokolov - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 6:4
2. Radim Šlechta, 4. Daniel Svatoš, 6. Jakub Husák, 8. Radim Šlechta, 14. Radim Šlechta, 16. Radim Šlechta - 14. Tadeáš Pokorný, 14. Matěj Berger, 16. Tadeáš Pokorný, 21. Tadeáš Pokorný; rozhodčí: Vojtěch Pavlovič - Jakub Říha; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radim Holeš 11 - Denny Šimon 20; po třetinách: 4:0, 2:4;
26:00
Střely ve 2. části: 12:9
26:00
20:38
Timeout Florbal Sokolov
20:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #3 Tadeáš Pokorný, asistoval #6 Denny Šimon (6:4).
15:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Radim Šlechta, asistoval #7 Jiří Ohnesorg (6:3).
15:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #3 Tadeáš Pokorný bez asistence (5:3).
13:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #68 Matěj Berger, asistoval #18 David Tkáč (5:2).
13:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Radim Šlechta, asistoval #13 Šimon Stockner (5:1).
13:10
13:00
13:00
Střely v 1. části: 14:6
13:00
07:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Radim Šlechta, asistoval #9 Lukáš Novák (4:0).
06:57
Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za bránění ve hře.
05:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Jakub Husák bez asistence (3:0).
03:06
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #10 Daniel Svatoš, asistoval #8 Jakub Husák (2:0).
01:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Radim Šlechta bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Pavlovič a Jakub Říha.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary WHITE:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Radim Holeš; hráči v poli: Radim Šlechta, Šimon Stockner, Lucie Šillerová, Jakub Husák, Daniel Svatoš