0:0
3:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Florbal Sokolov 4:2
7. Aleš Linka, 46. Jiří Turek, 59. Martin Čonka, 60. Martin Čonka - 19. Patrik Soukup, 56. Patrik Soukup; rozhodčí: Josef Heřmánek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Václav Frajt 18 - Ondřej Heimerle 23; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Sokolovští namíchali tvrdý beton, na který narážely naše zbíječky dlouho neúspěšně. My jsme všek byli trpěliví a věřili jsme v kvality našeho útoku a taky brankáře, kterého jsme nechali slušně vyniknout. Dnes jsme do toho dali opět tu naší lounskou nadstavbu, díky skvělé atmosféře a ono to klaplo. Děkujeme soupeři za hru , divákům za skvělou kulisu a všem pořádajícím, za skvělí kulturně-sportovní zážitek. FORZA LOUNY!!!
Komentář hostů Hoch Aleš (Vedoucí):
Děkujeme soupeřům za hru.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:59
Jménem pořádajícího oddílu děkujeme všem hráčům, divákům, příznivcům lounského florbalu i členům realizačního týmu obou týmů za účast i přízeň.
Těšíme se na Vás opět v Městské sportovní hale v Lounech.
59:58
A máme tu konec tohoto utkání. Na domácích je vidět radost z výhry, dneska se bude slavit!!!
59:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka bez asistence (4:2).
59:55
Rozhodující prosazení se Martina Čonky, ze začátku to vypadalo nic moc, ale dokázal se prosadit a může slavit svůj druhý gól v tomto utkání.
59:33
Timeout Florbal Sokolov
59:33
Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
59:33
Lounský kotel se postavil za Aleše Linku a hooodně se ozval proti jeho vyloučení na trestnou lavici.
58:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #45 Marek Smištík (3:2).
58:07
Krásný gól z otočky Martina Čonky, dlouho se neprosazoval, ale teď si to vynahradil a poslal Louny zpátky do vedení!
56:55
Hezký blok od Pepy Helšuse, krátce potom super zákrok Vency Frajta.
55:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #5 Marek Novák (2:2).
55:58
Sokolov po dlouhém úsilí srovnává, stav utkání je 2:2.
54:24
Hra pokračuje.
54:23
Hráč hostů #27 Lukáš Konvalina leží na zemi a drží se za hlavu, vypadá to na úraz, nakonec vstává.
52:20
Hra se rychle překlopila na domácí polovinu, Sokolov si s domácí defenzívou nedokázal poradit.
52:10
Domácí si stále drží své vedení, o střelu se pokusil hráč domácích #28 Milan Čížek.
50:03
Hráč Sokolova #27 Lukáš Konvalina nadělal pěknou Paseku (#10).
49:27
Sokolov se snaží o kloudnou nahrávku před bránou domácích.
48:23
Sokolovská #99 se před domácím Jirkou Turkem posadila na zadek.
45:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #39 Jiří Turek, asistoval #12 Aleš Linka (2:1).
45:35
Za pár chvil na hráče #12 Aleše Linku navázal #39 Jirka Turek a je z toho GÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Forza Louny vedeee!
45:30
Aleš Linka málem poslal domácí do vedení.
41:59
Krásný zákrok gólmana domácích Vency Frajta po střele hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:59
Jsme u konce druhé třetiny, je před námi poslední třetina. Stav se kupodivu drží celou druhou třetinu na stejné úrovni (1:1). Domácí tak přečkali svou pověstnou krizovou druhou třetinu bez újmy.
39:27
Vyloučen hráč #15 Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:27
Po nedovoleném hitu Tomáše Princáka jsou domácí opět v oslabení, v plné sestavě teda moc dlouho nevydrželi.
39:02
Úspěšné odbránění obou oslabení domácích.
37:11
Vyloučen hráč #39 Jiří Turek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
36:53
Vyloučen hráč #23 Jiří Klokočník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
36:02
Mezi hosty to vře, ze střídačky hostů se line jedna nadávka za druhou.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 65 diváků.
34:53
Opět stejný scénář, domácí tlačí na Sokolov u jejich vlastní brány, Sokolov si s tím neví rady.
34:05
#12 Aleš Linka zkusil střelu, nic z ní nakonec nebylo.
33:11
Hráč Sokolova #5 Novák Marek málem chytal zajíce na půlce.
32:39
Buly v rohu na domácí polovině se rychle překlápí v ofenzivu domácích.
31:34
Sokolovský hráč #8 Soukup Patrik zazdil nadějnou ofenzivní hru svého týmu střelou do prvního hráče před sebou.
30:59
Stav utkání je stále stejný (1:1). Domácí se ale stále snaží proniknout obranou Sokolova.
29:05
A jsme svědky prvních výraznějších diskuzí a hádek na hřišti, a to kvůli zákroku sokolovského hráče #41 Aleše Hocha, který poslal na zem domácího #7 Lukáše Láňase.
28:05
Milan El Cápo Čížek si nenechal líbit šikanu od sokolovského útočníka, ten se rázem objevil za manťákem.
26:01
Nebezpečná krosová nahrávka před bránou domácích, Sokolov nakonec šanci nevyužil.
25:41
Krásné nahození od Tomáše Princáka, zakončené ještě krásnější (ale neúspěšnou) sólovou akcí Lukáše Láňase.
24:51
Opět snaha o prolomení sokolovské obrany ze strany Loun, Princák chtěl zkusit, nakonec si to rozmyslel  a dává na Láňase.
23:45
Domácí dobývají kasu Sokolova, pomalu utahují smyčku, k míčku se dostává lounská legenda Aleš Linka, nakonec z toho ale nic není.
21:03
Hráč hostů #30 Jan Šafránek se posadil v rohu na polovině domácích, nějak se mu nechce vstávat.
20:42
Na pulubovku se po trestu vrací Láňas, už se nemohl dočkat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:59
Máme tady konec první třetiny a zároveň i začátek desetiminutové přestávky. Pokud jste tak ještě neučinili, přijďte, prosím, podpořit domácí družstvo v zápase se Sokolovem!!
18:42
Vyloučen hráč #7 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za opakované přestupky.
18:35
Princák natlačil soupeře na manťák, málem skončil na střídačce domácích.
18:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #30 Jan Šafránek (1:1).
18:21
Sokolov srovnává a může se radovat z vyrovnaného skóre 1:1.
18:00
V přesilovce střílí Aleš Linka na prázdnou bránu hostů, ale nezkoncentruje svou střelu a míjí.
17:19
Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
15:43
Krásný útok s neúspěšným zakončením #23 Jiřího Klokočníka.
15:00
Nebezpečná střela na břevno brány domácích, v podání hráče hostů #27 Lukáše Konvaliny.
13:30
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET neproměnil #12 Aleš Linka.
13:30
Hráč domácích #7 Lukáš Láník odletěl po faulu od hráče hostů, nastupuje trestné střílení v podání #12 Aleše Linky
12:58
Hráč domácích #28 Milan Čížek zastavil protiútok neskutečným stromem.
11:20
Klepnutí přes prsty gólmana domácích #29 Vaška Frajta, vypadá to zle.
11:05
Hra se přelila k bráně domácích a hráč #34 Josef Helšus střílí. Míček míjí bránu, končí mimo.
10:10
Hráč domácích #39 Jirka Turek prošel přes celé hriště a zkusil štěstí před soupeřovou bránou. Ovšem marně.
06:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #45 Marek Smištík (1:0).
06:47
A máme tady první gól domácího týmu, hned po neúspěšném pokusu o útok ze strany hostů. Hráči hostů nebyli schopni projít přes domácího ramba Martina Čonku. Následovala neskutečná šibenice v podání hráče #12 Aleše Linky.
05:27
Nebezpečná branková situace před bránou domácích, katastrofa odvrácena.
03:35
Hra se za prvních pár okamžiků stihla přesunout postupně na obě poloviny. Byli jsme svědky i jednoho ostřejšího zákroku na hráče domácích #23 Jirku Klokočníka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Jan Šafránek, Lukáš Konvalina, Patrik Soukup
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Aleš Linka, Jiří Turek, Marek Smištík
00:00
Vážení příznivci elitního lounského florbalu, jménem Českého florbalu a pořadajícího oddílu TJ Lokomotiva Louny Vás vítáme u online přenosu dnešního utkání ČF - 17. kola soutěže Divize - skupina A - ve kterém proti sobě nastoupí domácí TJ Lokomotiva Louny-STARNET proti hostům z klubu Florbal Sokolov. Utkání můžete sledovat živě od 17:00 hod. v Městské sportovní hale v Lounech.