1:1
2:1
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:4
21. Lukáš Pokorný, 55. Jaroslav Petrák, 58. Lukáš Pokorný - 9. Martin Fenik, 13. Tomáš Vaculík, 29. Tomáš Vaculík, 49. Tadeáš Drahorád; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Martin Hruška 17 - Josef Bína 25; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Jsme rádi, že se dneska hrálo. Za to děkujeme hlavně soupeři, že se poskládal. My jsme se sešli po týdnu bez tréninku až dneska na zápase a bylo to vidět, že nám chybí tréninková praxe a několik hráčů. To nás ale neomlová. Soupeř to dneska urval silou vůle a zaslouží si poklonu. 4 obdržené branky nejsou moc, ale jedna vstřelná ze hry 5na5 je málo. Musíme se už dostat do play off módu, protože teď každý zápas bude důležitý. Ale bojím se, že současná covid situace nám to moc neumožní. Děkujeme divákům za podporu.
Komentář hostů:
Komentář trenéra hostí Martina Jirky: Další zápas z řady covid(čti hraje kdo může), který se podařilo urvat silou vůle. Kluky chválím za maximalní obětavost a touhu tento zápas vyhrát. Soupeř byl lepší na míčku a dokázal jsi místy vytvořit drtívý tlak, ale skvěle chytající Bína nám vychytal další korálek na vítěznou sňůrku. Jen stojí opravdu za zamyšlení, ve vyšších patrech florbalu, jestli hrát zápasy s tím, že člověk ráno neví kdo na zápas dojde a kdo ne.Takové puzzle se dlouho stavět nedají. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně stěstí do koncovky sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:34
Timeout Panthers Praha
57:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #73 Dominik Hudec (3:4).
54:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (2:4).
48:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #5 Tadeáš Drahorád, asistoval #12 Martin Fenik (1:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
36:31
Vyloučen hráč #27 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:00
Zápas se nám začíná přiostřovat
35:42
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
28:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #9 Tomáš Vaculík, asistoval #88 Jakub Kerzel (1:3).
22:58
Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
22:58
Domácí si zahrají druhou přesilovku.
20:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný bez asistence (1:2).
15:02
Vyloučen hráč #5 Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
15:02
Domácí hrají přesilovku.
12:30
12:30
Traverza využívá přesilovou hru.
10:35
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
10:35
Máme tu první přesilovku
08:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #9 Tomáš Vaculík (0:1).
08:35
Fenik zamířil do levého růžku
04:50
Wojnar se ocitá sám před prázdnou brankou bohužel trefuje sedícího golmana.
02:00
Krůšek posílá na střed na Kyblíka,ten netrefuje balonek.
00:40
První štřela domácích do bloku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Tomáš Vaculík, Jan Pudich, Martin Fenik, Jakub Kerzel
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Michal Sládek, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u 18. kola Národní ligy. Posledně Panteři na půdě Traverzy vyhráli 6:3 - uvidíme co předvedou v domácí hale v Základní škole Rudná. Dneším onlinem Vás bude provádět David "Fory" Förster.